Fluence Koltuk

aviator_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba benim merak ettiğim bir konuda sizlerin fikrini almak istedim. Fluence aracımızın koltuklarını söküp talismanın koltuklarını takabilirmiyiz. koltukların kızakları uyumlumudur. konu hakkında bilgisi olan abilerimden yardımlarını bekliyorum .

Son düzenleme:

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
Sordugunuz soru hakkinda bir fikrim yok yalniz size bir sorum olacakti kullanmis oldugunuz seat ibiza dan memnun kaldiniz mi megane 3 e gore arti ve eksileri nelerdir. Bende ibiza dusunuyorum 1.4 benzin lpg li

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kızaklar olsa bile koltuklarda bulunan yan hava yastıkları soketleri ve uymayabilir. Ayrıca koltukta bulunan soket uysa bile hava yastığını araç beyinin tanıması lazım.

aviator_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sordugunuz soru hakkinda bir fikrim yok yalniz size bir sorum olacakti kullanmis oldugunuz seat ibiza dan memnun kaldiniz mi megane 3 e gore arti ve eksileri nelerdir. Bende ibiza dusunuyorum 1.4 benzin lpg li
Merhabalar,
Benim kullanmış olduğum reference modeli yani en boş modeli idi. araç sürüş dinamikleri olarak güzel. İç malzeme sizin için sıkıntı olmayacaksa güzel araba megane sınıfı itibariyle bu araca göre daha kaliteli işçiliğe sahip ama sürüş pozisyonu dolayısıyla ibiza volkswagen markasının özelliklerini barındırıyor. Size tavsiyem style paketini almanız dijital klima ve cruise control style paket içerisinde geliyor.