Renault Symbol 2010 1.5 dCi Radyo cd Çalar sorunu....

Odogan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Arkadaşlar cd çalar ile ilgili sorunum var olay şoyle gelişti...

ailem ile tatil gezisinden dönerken benim olmadığım süre içinde sağolsun iki ufak oglum arabanın önüne oturuyor neler yapıyorlar bilmiyorum içinde cd kalıyor, tamirci ye götürüyorum cd yi cıkarıyor ama artık mp3 çalmıyor track çalıyor ama, bu konuda bilgisi olan arkadaş yardım edebilirmi,

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.. :sinirli:sinirli

Odogan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
arkadaşlar elektrik elektronik bilisi iyi olan varsada yardımı dokunabilir. belki kopya atılacak bir epromu falan vadır...

rovrov

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaptırdığınız yere tekrardan gösterdiniz mi ustanın yorumu nedir

Odogan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
tabiki, içinde cıkısan cd cıkarıldı usta yerine taktı o an bi sorun yok sandım 1 2 mp3 cd taktım cd error hatası ile karşılaştım, iş yerine döndüm telefon ettim usta yapmışsın güzel ama mp3 okumuyo bi getir bakalım dedi, ustaya gittiğimde arka odadan 3 tane aynı model oto teyibi getirdi cd rom okuyucu kartları degiştirdi ama nafile mp3 okumam okumam cd error veriyo sürekli,
tamirci sordu bu mp3 okuyormuydu, okumsaydı arabadaki o kadar mp3 cd sini nasıl diinliyordum..
usta benim yapabileceğim birşey yok dedi bi an adamın kafasına fırlatasım geldi
bende careler aramaya başladım internette, acaba üzerindeki parcalardan birimi arızlandı, internette ararken sorun nedir diye bu siteyi buldum belki biri yardım edebilir diye yazdım, haziran ayında yazdım ama şimdiye kadar hiçkimseden bir ses veya söyle yapabilirdin demedi....
ara sıra bakıyorum bişey yazan varmı diye...

ermindeniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cd nin icinde sıkıştıktan sonra mp3 okumayıp, track okuması durumu çok garip,
Bu zamanda track hazırlamak eziyet ve 20-22 şarkı ile sınırlı ...

Odogan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Aynen oyle... onun icinde yardim istiyorum, tamirciye tekrar goturdugumde gordum bir ana kart ve cd kisminda bir kart var sorun hangisinde bilmiyorum...