Clio 4 geri görüş kamera fiyatları

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba piyasada geri görüş kamera montajını 275 tl yapıyorlar,bu fiyat normalmidir,yaptırılırmı,yaptıran varmıdır.

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hangi ildesiniz ben martda tanık vasıtasıyla 150 tl hallederiz şeklinde fiyat almıştım henüz yaptırmadım
ANKARA

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba piyasada geri görüş kamera montajını 275 tl yapıyorlar,bu fiyat normalmidir,yaptırılırmı,yaptıran varmıdır.

İzmit'teyseniz kameranız ile gelin montajını göstererek bedava yapayım. Hatta kamerayı da aliexpress den ucuza alın bence. Memlekette 40-50 liralık kameraları 2-3 katı fiyata satıyorlar. söz mecliten dışarı; kısa yoldan ve basit işlerden faiş paralar kazanılmasına uyuz oluyorum ve evet bundan dolayı elimden geldiğince yardım edebileceğim herkese bedava yardım ediyorum.

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzmit'teyseniz kameranız ile gelin montajını göstererek bedava yapayım. Hatta kamerayı da aliexpress den ucuza alın bence. Memlekette 40-50 liralık kameraları 2-3 katı fiyata satıyorlar. söz mecliten dışarı; kısa yoldan ve basit işlerden faiş paralar kazanılmasına uyuz oluyorum ve evet bundan dolayı elimden geldiğince yardım edebileceğim herkese bedava yardım ediyorum.
Arkadaşlar malesef İzmir'deyim ayrıca bilgilendirme için teşekkürler takan arkadaş kamera Sony lens dedi.İnternette araştırdım fiyat bulamadım.Ama bildiğim kadarı ile servis 600 tl takıyor.

Cgrcsr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

merhabalar bende izmitteyim acaba yardımcı olmanız mümkün mü clio 4 aracım icin