Bagaj Pandizotumu Kaybettim

FunctionDie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

Aracım Clio 4 2013.

Dün Pendik'ten Yenikapı'ya gittim geldim. Evin önüne araca park ettiğimde bi baktım bagaj pandizotu yok. Arka bagaj rafı diye geçiyor. Ben de dün gece öğrendim zaten bu şeyin adını. Anlayacağınız o arada bir şekilde bagaj pandizotumu kaybettim. İnanın nasıl becerdim bilmiyorum. İnsan bozuk parasını kaybeder, anahtarını kaybeder ama ben kocaman bagaj pandizotunu nasıl düşürdüm bilmiyorum.

Şimdi bu arka bagaj rafına ihtiyacım var. İnternette 250-350 liraya fiyatlar görüyorum. Bu fiyatlar çok fahiş sanki?

İstanbul'da oturuyorum. Orjinalini ucuza bulabileceğim bir yer var mıdır? İkinci el olur, çıkma olur, sıfır olur.

Teşekkür ederim.

Parça bu: https://www.renaultparca.com/markalar/clio-iv/doseme-ve-elektrik/bagaj-pandizotu/794209633r-arka-bagaj-rafi

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burada 150 liraya var pazarlıkla bişeyler yapar sanırım ikinciel sonuçta

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burada yazan yere tıklamadınızmı?

uuraygs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlla orjinal olsun demezseniz pandizotçular var, ses sistemleri için yapıyorlar. Oralardan yaptırabilirsiniz. Hatta 2 tane de hoparlör takarsınız :)

Ses sistemi yaptıranlarınki boşa çıkıyor aslında. o şekilde de bulunabilir.

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustat bende arabami aldigimda bagaj pandizotu yokmuş eve gelince fark ettim 😃 internetten baktim fahiş fiyatlar ses sistemi takanlar ucuza yapiyorlar 100 150ye ama onlarinki apaçi işi bende orjinal ariyorum bulursan banada lazim ucuz yollu

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
150 tl yazan iyiymis ona sormak lazim

FunctionDie

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
150 tl yazan iyiymis ona sormak lazim

Hocam ilan tarihlerine baktiniz mi? subat ayinda acmis ilani. bu ilanlarin hepsi eski ya da sehir disinda. ucuza pandizot bulmak sikinti