Acil yorumlarinizi bekliyorum

yildovtec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç nedir benzinli mi dizel mi marka model yazarsan sevinirim ,
araba motor bakımı yapıldıktan sonra bu sorunu verdı bır kac yere goturdum halan bana elektrık sorunu var dıye dıretılıyor hava fıltresınden ust kısımdakı borunun oradan hortumu ıptal etmısler ben artık ustalardan daha ıyı bılıyorum sanırım birisi bana yardım etsın gaza basıyorum arıza lambası yakıyor ve gaz yemıyor rolentıda calısıyor arac sorunsuz numaram 0544 629 5195

akyelbaki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arac benzın lpg sıralı sıtem 1997 model volvo motorlu laguna

yildovtec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
triger sentesi kaçık takmış olmasınılar bakımda birde gazcıya gidin genelde bu tip sorunlar gaz beyninden ve volan kapturunden olur

akyelbaki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba benzinde calisirkende ayni sente ayari kacik olsa araba cekis dusuk olur yuklendigim anda yapiyor bazen çekiş çok iyi ama bazen ariza verince gaz yemiyor akdeniz saniyi de anlayan yok artik kendim sokup kendim takacam ilk isim bogaz kelebegini sokmek selonide bakmak gerekirse yenisini almak

akyelbaki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akdeniz sanayi manavgat sanayi serik sanayi sorunu cozemedi bunlarin icinde yekli servis dahil

çözümü kendim buldum şuanlik bir sorun yok gibi ama yinede emin değilim boğaz kelebeğinin oradaki potansiyometre patlamiş içini soktum bakrim devreyi patlamis potansiyometrenin gorevine baktigimda benzer sorunu vermesi normal kendi gozlemlerim bu yonde artik kendi derdimi kendim çözeğim konya organize ve ankara haricini fis goruyorum sahsen.