Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: edc vites etrafındaki parlak bölüm hk

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Emrecaglar99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz gibi yapıcam soket çıkmış olabilir buyuk ıhtımal. Peki soket yerinde takılı koblolarda kopukluk yok herşey normalse sorun neyde olabilir iyice kafam karıştı ne guzel yanmıyo diye biliyodum ben ya
    Tesisatla ilgili bi sıkıntı var sanırım. Geçen benim Işık’larda göz kırpıp gitti soketi çıkartıp taktım yandı parçayı yerine oturtunca Işık’lar gitti yine. Tekrar parçayı sokup soketi çıkart tak yaptım yanmadı parça yerine oturunca yanmaya başladı. Bi tuhaf durum var ama anlamadım

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Beğeni SEDATDUZGUN liked this post

Teşekkür / Beğen
    Merhaba bende soketi çıkartıp taktım çalışmadı içerdeki ışığı çıkarıp baktım çatlat yok kablolar normal ama sokeyi çıkarıp takmam rağmen yanmadı galiba dediğiniz gibi tesisatta sorun var acaba neden yanmıyor ampulden dolayı olabilirmi diye düşünüyorum bi elektrikçiye göstericem

Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesisatla ilgili bi sıkıntı var sanırım. Geçen benim Işık’larda göz kırpıp gitti soketi çıkartıp taktım yandı parçayı yerine oturtunca Işık’lar gitti yine. Tekrar parçayı sokup soketi çıkart tak yaptım yanmadı parça yerine oturunca yanmaya başladı. Bi tuhaf durum var ama anlamadım

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen

soket çıkmadı ise soketin devamında dipsiz ampul adı verilen 12voltluk bi dipsiz ampul ile değiştirmenizde sorun giderilebilir ayrıca üstünde mavi silikonumsu yapıda bi lastik vardır onuda yeni ampulunüzün üstüne eklemeyi unutmayın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler