megane 2 enjektör hatası

track19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arakdaşlar merhaba aracım 60-70 km gitikten sonra enjektör hatası veriyor enjektörleri kontrol ettirin uyarısı çıkıyor.aracımın sesi değişiyor .enjekötrleri tamir ettirdim müşürleri her şeyi değiştrdirdim.lütfen yardımcı olurmusunz bu şekilde sorun yaşayan varsa yazabilirmi..ustayaya götürüyorum herşeyi temizliyor tamam diyor tam düzeldi derken 60-70 km gittikten sonra aynı hatayı tekrar veriyor.

yilmazk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzer sorun bende de var. 2004 benzin lpg li. Enjeksiyon arizasi verip servis ışığı yaniyor motorun sesi degisiyor. Ancak anlam veremedigim şu. Ariza verdiginde gaza dokununca cok guzel gaz yiyor ve aracin performansi muthiş artiyor. Bunu anlayamiyorum, bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

adige05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2008 dizel var.Aynı sorun bende de vardı hatta bir sefer enjeksiyon arızası yazıp otobanda motor bile durmuştu. Sorun en son beyin de elektriksel sorunlardan kaynaklandığı çıktı 400 tl ye onarım yapıldı.O günden sonra bir daha enjeksiyon problemi olmadı.

furkan111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bendede bu sorun ara sira oluyor gaza az dokunuyorsun hemen gaz yiyiyor bende bi ara baktiricam