Kaporta boya

66 yozgat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar haftaya nasipse memlekete gidicem. arababada bazı kaporta boya işleri var kaput boyanacak bagaj kapağı boyanıcak akünün olduğu kısımdan su alma var yalıtım yapılacak ön ve arka cam diplerindeki çürükler giderilip boyanıcak bazı yerlerinede lokal baya yapılacak bu işlemler kaç gün sürer ve tahminen ne kadara maal olur cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

maratbilgin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar haftaya nasipse memlekete gidicem. arababada bazı kaporta boya işleri var kaput boyanacak bagaj kapağı boyanıcak akünün olduğu kısımdan su alma var yalıtım yapılacak ön ve arka cam diplerindeki çürükler giderilip boyanıcak bazı yerlerinede lokal baya yapılacak bu işlemler kaç gün sürer ve tahminen ne kadara maal olur cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Ustasına göre değişir... Ama uygun bir fiyat vereceklerini hiç sanmıyorum... Akü yalıtımını yaptırdığında, nasıl bir malzemeyle yalıtım yapıldığına dair bilgilendirme yaparsan bizim için de bi fikir olur... Hayırlı yolculuklar ve hayırlı bayramlar...

66 yozgat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Memlekette yaptırdım ama sadece su alan yerlerini. ön cam ve arka cam sökülmedi.boya işi yapılmadı sadece akününün oralar sağ kapı camı arka kapılar içerden açılmıyordu onu birde bagaj lastik altından biraz çürük vardı oraları yaptı 100 tl aldı usta çok kaliteli bir işçilik yok akünün olduğu kısımdan su almıyor ama sağ kapıdan hala su alıyor ustaya tekrar göaterdiğimde kapı fitillerinden dedi bu arada güzel dileklerin için sağol kardeş geçmiş bayramın mübarek olsun.