Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane II Tampon ve trim kısımları renk kodu ?

RoBoCoP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı mdamat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajlarıma resim ekleyemiyorum. Geçersiz dosya tipi diye uyarı verip duruyor. Aracın etiket ile ilgili bilgi buldum ama buraya yükleyemiyorum.
    hizliresim.org diye bi site var ordaki resim yükle bölümünden resmi yükleyip sitenin verdiği linki foruma cevap yazdığınız bölümdeki "link" yazan yere yapıştırmanız yeterli.

Teşekkür / Beğen
    Boya ile ilgili istediğim randımanı alamayınca, folyo kaplama işine girdim. n11 den mat siyah folyo aldım ilgili parçaları bununla kaplamaya başladım. şimdilik sadece gösterge siperliğini kapladım. Diğerlerini de hafta sonu kaplamayı düşünüyorum. hepsi bittiğinde yine resim paylaşırım.http://resimag.com/p1/6ecb93357a.jpeg

mdamat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı RoBoCoP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boya ile ilgili istediğim randımanı alamayınca, folyo kaplama işine girdim. n11 den mat siyah folyo aldım ilgili parçaları bununla kaplamaya başladım. şimdilik sadece gösterge siperliğini kapladım. Diğerlerini de hafta sonu kaplamayı düşünüyorum. hepsi bittiğinde yine resim paylaşırım.http://resimag.com/p1/6ecb93357a.jpeg
    Elinize sağlık çok başarılı çalışma olmuş. Biliyorsunuzdur belki ama yine de hatırlatmak gibi olsun; fön makinesi veya varsa sıcak hava tabancası kullanırsanız daha sağlam olur.

Kullanım kılavuzunda araç etiketi okuma bölümünü okuyun. Orada açıklama var, döşeme donanım vs kodları yazıyor.
    2005 Megane Sportway Sedan 1.5 dCi

Teşekkür / Beğen
    Alıntı mdamat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık çok başarılı çalışma olmuş. Biliyorsunuzdur belki ama yine de hatırlatmak gibi olsun; fön makinesi veya varsa sıcak hava tabancası kullanırsanız daha sağlam olur.

Kullanım kılavuzunda araç etiketi okuma bölümünü okuyun. Orada açıklama var, döşeme donanım vs kodları yazıyor.
    Fön makinesi kullanarak yaptım (zaten diğer türlü özellikle köşelerde çok zor oluyor) öncesinde parçayı zımparalayıp pürüzsüz hale getirdim. Daha sonra parçayı ve folyo yu suyla ıslattım.ortalayıp parçanın üzerine serdikten sonra kredi kartıyla dikkatlice sıvazlayarak suyu dışarı attım. Köşelere gelince fön makinesiyle ısıtarak işlemi tamamladım. artan fazlalıklarıda maket bıçagıyla dikkatlice keserek çıkarıp attım. Sonuç umduğumdan çok çok iyi oldu
    Aracımın kitapçığında ilgili bölümü buldum teşekkür ederim.

Teşekkür / Beğen
    Güle güle kullanın inşaAllah. Ben de bu vesile ile ön göğüs döşemesi ile aynı yada rengine çok yakın mat folyo alıp kaplamaya heves ettim. Sebebi ise güneşte çok fazla yansıma yapıyor, herhangi bir çizik yada deforme yok.

Teşekkür / Beğen
    Merhaba;
    Haftasonu kalan kısımlarıda folyo kaplayıp montaj işlemini tamamlamış bulunuyorum. Beğenilerinize sunulur

https://hizliresim.org/resim/QJX5F

Teşekkür / Beğen
    Ellerinize sağlık. Görüntü mükemmel olmuş.

Teşekkür / Beğen
    gayet güzel olmuş elinize sağlık folyoyu nereden aldınız acaba internetten aldıysanız link paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı onlyciihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gayet güzel olmuş elinize sağlık folyoyu nereden aldınız acaba internetten aldıysanız link paylaşırsanız sevinirim.
    https://urun.n11.com/karbon-folyo/ma...-mt-P220737680

Teşekkür / Beğen

Kapı kollarınıda mat siyah folyo ile kapladım sonuç :

http://resimag.com/p1/e69bc126ec.jpeg

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)