Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q3 HARİTA GÜNCELLEMESİ

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşım için teşekkürler. Kopyala yapıştır ile hallettim. 2018Q3 oldu. Gerçi şimdiye dek Q4 olamalıydı...

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Paylaşım için teşekkürler. Kopyala yapıştır ile hallettim. 2018Q3 oldu. Gerçi şimdiye dek Q4 olamalıydı...

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2018.03 olmasın o ? ben bir önceki linkte karıştırmışım yanlış haritayı yüklemişim. ozgurkuvars uyardı. aşağıdaki haritayı yüklerseniz 2018.Q3 olacaktır.

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
dboot yüklü rnav kullanan arkadaşlar için 2018.Q3 haritasını ekledim. haritayı rardan çıkartıp usb(fat32) ye atın ve r nav ınızın başına geçin. Aracınızı çalıştırın ve ekrana renault logosu gelince ekranın sol altını kontrol edin orada d boot 2.0 2017 yazdığı an ekranın ortasında parmağınızı sağa sola hareket ettirin. 2 defa onay isteyecek sizden ok diyerek onayı verin ve winn ce menüsünün açılmasını bekleyin. Buradan sonrası çok basit aynı bilgisayarda işlem yapıyormuş gibi usb ye attığınız dosyaları kopyalayarak r nav ın storage 4 diskindeki content kısmının içerisine yapıstırın. klasörleri tek tek kopyalamanız önerilir. kopyalamaya başlamadan önce de storage 4 diskinin yedeğini almanız şiddetle önerilir.

Dboot yüklemiş olan arkadaşlar için kopyala yapıştır metoduyla güncelleme linki: https://drive.google.com/open?id=1eg55K5rNFA1hw8HwPYegCEef9_Q7spSK

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dboot yüklü rnav kullanan arkadaşlar için 2018.Q3 haritasını ekledim. haritayı rardan çıkartıp usb(fat32) ye atın ve r nav ınızın başına geçin. Aracınızı çalıştırın ve ekrana renault logosu gelince ekranın sol altını kontrol edin orada d boot 2.0 2017 yazdığı an ekranın ortasında parmağınızı sağa sola hareket ettirin. 2 defa onay isteyecek sizden ok diyerek onayı verin ve winn ce menüsünün açılmasını bekleyin. Buradan sonrası çok basit aynı bilgisayarda işlem yapıyormuş gibi usb ye attığınız dosyaları kopyalayarak r nav ın storage 4 diskindeki content kısmının içerisine yapıstırın. klasörleri tek tek kopyalamanız önerilir. kopyalamaya başlamadan önce de storage 4 diskinin yedeğini almanız şiddetle önerilir.

Dboot yüklemiş olan arkadaşlar için kopyala yapıştır metoduyla güncelleme linki: https://drive.google.com/open?id=1eg55K5rNFA1hw8HwPYegCEef9_Q7spSK

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim, en kısa zamanda yükleyeceğim.

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dboot yüklü olmayan medianavlar için de q3 haritasını paylaşacak mısınız? direkt usb ile kurulum için.

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
dboot yüklü olmayan medianavlar için de q3 haritasını paylaşacak mısınız? direkt usb ile kurulum için.

bu konunun ilk mesajında usb den otomatik kurulum için harita paylaşıldı.. dboot yüklü cihazlar otomatik kurulumu görmediği için açılmış haritayı paylaştık. dboot yüklü olmayanlar için ilk mesajdaki yüklenmeli..

Son düzenleme:

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk mesajdaki dosyayı yükleyince de Q3 yerine 2018.03 oluyor da. onun için sordum

KrAlex10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim 2016 makyajlı kasa clio icon aracım var. Media sürümünde 7.0.5 yazıyor yükleyebilir miyim acaba ?

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk mesajdaki linki yüklediğim de harita başarsoftun 2018.03 (q1) oluyor. son linkteki haritayı yükleyince here 2018.q3 oldu. bunu da dboot olmadan, test moda girip winceyi açıp kopyala yapıştır yaptım. teşekkürler.

tozkantur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Öncelikle ücretsiz paylaşım için çok teşekkür ederim. Yanlız rar dosyasını açmıyor. (Arşiv biçimini tanımıyor yada arşiv hasarlı diye hata veriyor.

Gerek kalmadı. Bu sıkıntıyı yaşayan olursa rar programı güncel olmadığı için açmamış.
Rar programı nı güncelleştirme açıldı.
Teşekkür ederim.

Son düzenleme: