Ben üye olduğum için mi ...

İdea

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kıymetli Renault severler hemen her gün siteye girip yeni bir şey var mı diye bakıyorum ancak yeni bir şey pek yok
Akaryakıt zamları mı?
İş güç telaşı mı?
Yazılacak, söylenecek söz kalmadığı için mi?
Belki de başka sorunlar
Ben en çok ben üye olduğum için birşey paylaşmıyorsunuz diye üzülüyorum. 😀😀😀
Sakin ve sabırlı araç kullanmanız temennisiyle Kalın sağlıcakla

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kıymetli Renault severler hemen her gün siteye girip yeni bir şey var mı diye bakıyorum ancak yeni bir şey pek yok
Akaryakıt zamları mı?
İş güç telaşı mı?
Belki de başka sorunlar

Sizinle neden ilgisi olmalı onu çözemedim hoş:) ama çok yerinde tespitler olmuş teşekkürler.Biz eskiden sabahlara kadar muhabbet,espri,bilgi paylaşımı,kişisel tecrübelerimizi,sevinçlerimizi+hüzünlerimizi paylaşırdık.Şu an olan ise maalesef çoğu üye+yöneticilerimiz bu keyifli paylaşımları nedendir bilinmez site dışında sosyal medya üzerinde yapmayı tercih eder ve foruma uğramaya tenezzül etmez oldular olayın gerçeği bu....

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu olanlar rasyonel değil tamamen psikolojik... :)

İdea

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sizinle neden ilgisi olmalı onu çözemedim hoş:) ama çok yerinde tespitler olmuş teşekkürler.Biz eskiden sabahlara kadar muhabbet,espri,bilgi paylaşımı,kişisel tecrübelerimizi,sevinçlerimizi+hüzünlerimizi paylaşırdık.Şu an olan ise maalesef çoğu üye+yöneticilerimiz bu keyifli paylaşımları nedendir bilinmez site dışında sosyal medya üzerinde yapmayı tercih eder ve foruma uğramaya tenezzül etmez oldular olayın gerçeği bu....

Usta, benimle ilgisi olmadığını biliyorum. Dileğim bu kadar üyesi olan bir forumun daha aktif olmasıdır.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Akaryakıt zamları mı?
İş güç telaşı mı?
Belki de başka sorunlar

Biz yöneticilerinde uzun süreden beri RFC'ın eski günlerine kavuşması konusunda arayışlarda olduğunu bilmenizi isterim. Bu konu ve konularda her türlü önerilere, fikir alış verişlerine açığız ve bizlerle paylaşın lütfen. Bizlerin göremediği ince bir ayrıntıyı sizler görebilir ve bu yönde RFC'ın geliştirilmesi konusunda elbirliği ile çalışıp, çabalarız.:eyv

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sosyal medya uygulamaları forumların kullanımını ciddi bir şekilde azalttı. Çünkü insanlara pratik geliyor. Özellikle facebook fotoğraf ve video açısından çok kullanışlı. Forumlarda çoğunlukla insanlar fotoğraf yüklemeyi bile zahmetli buluyor. Birde facebookda bir iki grup dışında aktiflik yok çoğu grupta aynı sorular defalarca soruluyor orada da arama yapmak zor geliyor insanlara bir güncellik çoğunda yok. Ayrıca ülke bazında ekonomik nedenlerle yeni araç alamıyoruz. Eski araçlarla ilgili olabilecek hertürlü sorunun cevabı burada var o yüzden günceli yok yeni araç alabilen insanlarda sınırlı sayıda daha çoğunun arıza vermişliği yok, bizim o araçları kullanmışlığımız yok. Şahsen komşumun clio 4 ü varken bu araçla ilgili foruma katkıda bulunabiliyordum komşum taşındı etrafda aracını kurcalatacak komşu yok :) Birde azınlıkta olsa cevabını alıp birdaha uğramayan insanlarda var...

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Akaryakıt zamları mı?
İş güç telaşı mı?
Belki de başka sorunlar
Ben en çok ben üye olduğum için birşey paylaşmıyorsunuz diye üzülüyorum. [emoji3][emoji3][emoji3]
Merhaba forumumuza hoşgeldiniz. Eleştirileriniz için teşekkür ederim son zamanlarda forum yönetimi olarak bizde bu durumun farkındayız hepimiz taşın altına elimizi koyacağız buna emin olabilirsiniz. Genel olarak forumların yoğunluğunun az olduğu dönemdeyiz yaz tatili okulların açılması derken üyelerimiz ve bizler maalesef forumda yeterince aktif olamıyoruz .

İdea

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Moderatör abilerime, kardeşlerime teşekkür ediyorum.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Neredeyse tüm sorunları çözdük ve yeni modeller de sorunsuz o yüzden pek yenilik yok :D. Şaka şaka Çağrı arkadaşımızın da dediği gibi sosyal medya forum kullanımını azalttı. Yalnız Facebook da son günlerde sıkmaya başladı. Çoğu arkadaşım artık kullanmıyor. Foruma konu açmak vs biraz zahmetli oluyor. Sizinle alakası yok.

Son düzenleme: