Yol bilgisayari ve park sensörü

ERTUĞRUL25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

2014 model clio sport tourer icon edc aracimi yeni aldim. Aracimla ilgili sorun ve sorular,

1.yol bilgisayari 1 km de bir sifirlaniyor.
2.yol bilgisayarinin verilerini multimedya sisteminde nasil görürüm.
3.park sensörü bi çalişiyor bi çalişmiyor veya sesi gelmiyor.
4.aynalar otomatik kapanmiyor.

Soru ve sorunlarim bunlar. Ayrica bunlari yaptirabileceğim ankarada biryer varmi
teşekkürler

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

2014 model clio sport tourer icon edc aracimi yeni aldim. Aracimla ilgili sorun ve sorular,

1.yol bilgisayari 1 km de bir sifirlaniyor.
2.yol bilgisayarinin verilerini multimedya sisteminde nasil görürüm.
3.park sensörü bi çalişiyor bi çalişmiyor veya sesi gelmiyor.
4.aynalar otomatik kapanmiyor.

Soru ve sorunlarim bunlar. Ayrica bunlari yaptirabileceğim ankarada biryer varmi
teşekkürler

Aracın garantisi varsa servise göstermeniz daha iyi olur. Garanti yok yetkili servis bakımlı ise yine servise göstermenizde fayda var. Garantiniz yok ise önce yazılım ile ilerleyin yazılımdan bi hata olabilir. Yazılım degil de parça arızası var ise sokulup bakılması gerekebilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ERTUĞRUL25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracin garantisi yok. Ankarada önereceğiniz bi yer varmi. Ilk defa renault kullaniyorum. Servi tavsiyeniz.
Teşekkürler

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracin garantisi yok. Ankarada önereceğiniz bi yer varmi. Ilk defa renault kullaniyorum. Servi tavsiyeniz.
Teşekkürler

Ankara’da ikamet eden arkadaşlar yardımcı olacaktır ben İstanbul’dayim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

şahmerdan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üzülerek söylüyorum ki aracınızın km ile oynanmış yol bilgisayarı o yüzden sıfırılıyor, benimde başıma geldi, orjinal kmsini abs beyninden okuyabilen experlerden öğrenebilirisiniz. üstelik orjinal kmye çektirseniz bile düzelmiyor yol bilgisayarı ben yaptırdım düzelmedi, yeni km göstergesi almak gerekiyormuş

HakanBKS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba;
Aynı sorun bende'de var,1 km olunca sıfırlıyor bilgi ekranı.Tekirdağ Renault yetkili serviste bir tanıdığa danıştım.akü değişmiş ben almadan önce ve normal start&stop'suz akü takılmış,yeni akü al start&stop'lu bizde pahalı dışarıdan al dedi,sonra gel yazılımla hallederiz sıkıntı yok dedi,yani km ile ilgili değil benimki,size öyle denk gelmiş olabilir .Bu nedenle yetkili servise sormanızı tavsiye ederim.570'e 70 A mutlu akü buldum start&stop'lu, aküde sıkıntı yok diye zor geldi açıkçası ama,normal akü aracada kesinlikle zararlı dedi servis ve piyasadan tanıdık başka bir ustada.