1.2 TCe El Freni Tutmaması

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sizlerde de var mı bu sorun yoksa bana özel bir durum mu merak ettim. Aracımı bayırda bırakıp vitesi N de (yani boşta) bırakıp el frenini sonuna kadar asılıp çekmezsem araba kayıyor. Fren pedalına basarken kaymıyor veya vitesi P ye getirirsem de kaymıyor. Bir kere servise götürdüm, el freninin ayarını yapmışlar, sertleşmiş ama durum aynı... Yani sözde yapmışlar. Bu durum normal olamaz herhalde?? Tabi sadece arabanın el freni çekiliyoen kayması değil, servisin sorunu sözde yaptığını söylemesi de normal olamaz herhalde??

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kampana ayarlarının düzgün yapılması lazım ve gerekiyorsa balatalar değişmeli...

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kampana ayarlarının düzgün yapılması lazım ve gerekiyorsa balatalar değişmeli...
İyi de ustam, ben bu arabayı yetkili servise götürüp bırakınca yaptık dediklerinde güvenemeyecek miyim? Kaç kere daha götürmem lazım? Arabanın sorununu yetkili servisler çözemiyor diye forumlarda çare arıyoruz...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İyi de ustam, ben bu arabayı yetkili servise götürüp bırakınca yaptık dediklerinde güvenemeyecek miyim? Kaç kere daha götürmem lazım? Arabanın sorununu yetkili servisler çözemiyor diye forumlarda çare arıyoruz...

Servise gittikten sonra Renault müşteri hizmetlerinden memnuniyet anketi için mail geliyor, o maildeki ankete katılıp gereken şikayetleri sıralayın ve anket oylamasının tamamına en düşük puanı verin, bakın sonraki servis ziyaretinizde işlerini nasıl özenle yapıyorlar...