Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio4 1.5dci joy için akü değişim önerisi

İSMAİL 54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

mustafa abi acaba stop start var diye düşündüğü için mi jel akü dedi. fiyat farkı var sa bence gerek yok. benim akü arabanın üzerinde gelen akü 4 yıl oldu hala sorunsuz kullanıyorum. ve standart yiğit akü diye hatırlıyorum. markasını yanlış hatırlıyorsam bile standart akü ve bunların hepsi aynı. mutlu yiğit vs. bilindik markalar.

2. Beğeni *USTA liked this post
    Mustafa USTA
    T.C Vatandaşı

*USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Extreme__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim araç start stop değil, joy paket. Jel akü hangi marka model alayım Mustafa bey ? siz sıklıkla tecrübe ediyorsunuz bu durumları .
    vurdurmanın riskini biliyorum ama mecburiyetten yaptık kumar oynadık ama birşey olmadı çok şükür. takviye alamayacağım bir yerde kaldı araç.
    Alıntı İSMAİL 54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafa abi acaba stop start var diye düşündüğü için mi jel akü dedi. fiyat farkı var sa bence gerek yok. benim akü arabanın üzerinde gelen akü 4 yıl oldu hala sorunsuz kullanıyorum. ve standart yiğit akü diye hatırlıyorum. markasını yanlış hatırlıyorsam bile standart akü ve bunların hepsi aynı. mutlu yiğit vs. bilindik markalar.
    Trafikte dur kalk yaptığın zaman aracın motorunun stop etmesini sağlayan sistem varsayarak jel akü demiştim, aracında bu sistem yoksa aynı amper de mutlu-inci veya yiğit akü alabilirsin, yiğit akünün etiketini değiştirip Renault aküsü diye satıyorlar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)