Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadjar alma arifesindeyim önrilerinizi bekliyorum...

Teşekkür / Beğen

Thumbs up Kadjar alma arifesindeyim önrilerinizi bekliyorum...

Herkese selamlar;
    VW başladığım otomobil sevdama ilk kullandığımda hayran kaldığım clio 4 1.5 dci iconile devam ettim. Sonrasında severek kullandığım Captur 1.5 DCI EDC İcon ile sonlandırdım. Artık sınıf atlamak ve Kadjara geçmek niyetindeyim. Captur yetmiyor muydu yetiyordu fakat kızım büüyüdü, yılda 2-3 defa tatile gitme fırsatı yakalıyorum bagj yetersiz kalıyor...
    Bir de Kadjarın heybeti beni cezbediyor.
    Captur um 2016 modeldi ve 97.500 e gitti. 1 ay oldu vadelide 100 bin oldu param. elimdeki ile 110 bin civarında bir bütçem var. İsteğim 1.5 dcı edc icon cam tavanlı bir kadjar...
    Bazı ilanlarda görüyorum muson paket, iklim paket vs yazyıyor. Bunlar nedir ?
    Bu aracı alırken özellikle dikkat etmem gereken bir nokta var mıdır?
    Aracı alırsam beni de aranıza alır mısınız ? Teşekkür ederim...
    Şu an beklemedeyim fyatlar aralık gibi biraz daha gevşerse harekete geçmeyi planlıyorum...

2. Beğeni sinanali liked this post
    er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı commandos07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar;
    VW başladığım otomobil sevdama ilk kullandığımda hayran kaldığım clio 4 1.5 dci iconile devam ettim. Sonrasında severek kullandığım Captur 1.5 DCI EDC İcon ile sonlandırdım. Artık sınıf atlamak ve Kadjara geçmek niyetindeyim. Captur yetmiyor muydu yetiyordu fakat kızım büüyüdü, yılda 2-3 defa tatile gitme fırsatı yakalıyorum bagj yetersiz kalıyor...
    Bir de Kadjarın heybeti beni cezbediyor.
    Captur um 2016 modeldi ve 97.500 e gitti. 1 ay oldu vadelide 100 bin oldu param. elimdeki ile 110 bin civarında bir bütçem var. İsteğim 1.5 dcı edc icon cam tavanlı bir kadjar...
    Bazı ilanlarda görüyorum muson paket, iklim paket vs yazyıyor. Bunlar nedir ?
    Bu aracı alırken özellikle dikkat etmem gereken bir nokta var mıdır?
    Aracı alırsam beni de aranıza alır mısınız ? Teşekkür ederim...
    Şu an beklemedeyim fyatlar aralık gibi biraz daha gevşerse harekete geçmeyi planlıyorum...
    Oncelikle araci almasanizda aramizdasiniz onu netlestirelim. Sonrasinda kullanan arkadaslar yardimci olacaktir fakat bahsettiginiz paketler ile sanirim koltuk isitma gibi ozellikler geliyordur. Ornegin kesif pakayinde otomatik park cam tavan gibi opsiyonlar geliyor. Ama bunlardan ziyade uretim yilina dikkat edin yine kullanan arkadaslar yazacaktir fakat benim forumdan okudugum kadari ile bazi uretim yillari arasinda arti ve eksiler var ornegin bir ara cikan kadjarlarda kapidaki cam kumandalarinda ve torpido da aydinlatma yokken bir sonraki nesilde olabiliyor yine ayni sey apple car play ve tabela okuma ozelliklerinde de var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Teşekkür commandos07 Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni sinanali liked this post
    mehmet_ozturk05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Keşif paketi ve deri paketini almayın icon edc en iyisi

Teşekkür / Beğen
    Herkese merhabalar. 101 bin tl ye 2017 model 4500 km dizel otomatik captur aldım. Araç sıfır kondüsyonunda ve fiyat makul olunca kaçırmak istemedim... İlginiz için teşekkür ederim...

7. Beğeni sinanali liked this post

Teşekkür / Beğen
    Hayırlısı olsun, tekeriniz düz bassın. Güle güle kullanın. Çok güzel bir araba.
    Kardeşim de araba test dergilerinde çalışmıştı her türlü arabayı kullanır ama kendisi de 2 küsür boyda olmasına rağmen küçük araba sever. Bebek olduktan sonra bagaj için çözüm olarak Yaris'in üzerine Thule ürünlerinden bir port bagaj takmıştı. Belki siz de kaliteli bir port bagaj ile tatil işinizi çok rahat görürsünüz.
    Kadjar 1.5 dci Edc icon Alev Kırmızı

Teşekkür / Beğen
    1.5 dci edc icon 2017 ve üstü olsun daha önceki modellerde arka camlar manuel

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Cenk3564 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5 dci edc icon 2017 ve üstü olsun daha önceki modellerde arka camlar manuel
    Hâlâ Captur modellerinde manuel cam mı var? İlginçmiş. Nereden kısacaklarını şaşırdılar.
    Kadjar 1.5 dci Edc icon Alev Kırmızı

pyhton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

hayırlı uğurlu olsun güle güle bini inşallah bende 2018 icon otomatik captur kullanıyorum iyiki almışım geçen gün halının üstüne komple döşeme yaptırdım yakında resimlerini atacağım herkese tavsiye ediyorum havuzlu paspas aramaktan vazgeçtim bu arada

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)