Toros hız sorunu

Darkness190

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar foruma yeni üye oldum yanlış bişey yaptıysam şimdiden özür dilerim. 93 toros sw modeli var ama araç düzde 120yi geçmiyor, hem gazda hem benzinde sorun aynı motoru sıfır. Sizin toroslar kaç yapıyor acaba? Sorun nerde olabilir

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar foruma yeni üye oldum yanlış bişey yaptıysam şimdiden özür dilerim. 93 toros sw modeli var ama araç düzde 120yi geçmiyor, hem gazda hem benzinde sorun aynı motoru sıfır. Sizin toroslar kaç yapıyor acaba? Sorun nerde olabilir
Hava emiş bantlı olabilir

Darkness190

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hava emiş derken tam olarak neresi acaba? Hava filtresinin önünden mi bahsediyorsunuz.

Son düzenleme:

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Hava emiş derken tam olarak neresi acaba? Hava filtresinin önünden mi bahsediyorsunuz.
Evet orası . Yüksek devirde yeterince hava alamıyor olabilir.

Darkness190

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bantlı değil ama o giriş hep kapalı duruyor ondan olabilir mi acaba. Usta o giriş sürekli kapalı dursun demişti bende açmadım. Bi kere açmıştım denemek için o zamanda yüksek hızlarda vitesi boşa aldığım zaman stop ediyordu.

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düz yolda temiz 160 yapması lazım.
Hava girişi eski Reno 19 1.4 lpg karbüratörlü aracımdada kapalıydı ama fişek gibi çekişi vardı. Bassam rahat 180 gidiyordu.

Darkness190

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok hocam dediğim gibi 120 den üstüne gitmiyor 3uncu viteste 100 yapıyor 4. ve 5. viteslerde 120 üstünü yapmıyor sorun ne acaba