Rlink (tomtom live) hakkinda yardim.

Çağlar K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kolay gelsin. 2014 model Megane 3 1.5 dcl EDC vites aracımda navigasyon da harita bulunamamaktadır diye çalışmıyor. SD-CARD herşeyi var bir çok araştırma yaptım ama navigasyon ve harita güncellemesi yapamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba. Şimdiden teşekkür ederim herkese.

kirpi23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ,
Tomtom sitesinden 1 uygulamayı bilgisayara indirip kurmanız ve Sonrasın da sd cardı bilgisayara takip güncelleme yapmanız lazım. Uygulama ismini şu an hatırlamıyorum . Bilgisayardan bakınca tekrar yazıyor olacağım .

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Rlinktoolbox isimli programı bilgisayara kurup deneyebilirsiniz.

https://tr.rlinkstore.com/home üzerinden kayıt olup ( araç şasi no ile ) detayları görebilmeniz lazım.

Çağlar K.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rlinktoolbox isimli programı bilgisayara kurup deneyebilirsiniz.

https://tr.rlinkstore.com/home üzerinden kayıt olup ( araç şasi no ile ) detayları görebilmeniz lazım.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı ama ben o işlemi yaptım kartı pcde güncelliyorum ama sistemde haritaya ilişkin bir işlem bulamıyorum

kirpi23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ,

Tomtom home uygulamasını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Ben ebay üzerinden yeni sd kart satın aldım ve araca taktım çalıştı.Normal güncelleme 600-700 TL civarıydı 207 TL ye aldım. ( Captur Rlink )

Almadan önce satıcıya sordum tak çalıştır ve uyumlu olduğunu iletti. 200 TL ye riske almaya değer dedim. Sıkıntı çıkmadı .