Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Toyotacı Yeni Renaultcu :)

Teşekkür / Beğen

Question Eski Toyotacı Yeni Renaultcu :)

Kıymetli arkadaşlar herkese merhaba.
    Forumda var mı bilmiyorum ancak varsa bile ben göremedim sanırım 'tanışma bölümü' olmadığından evvela kendimi tanıtayım.
    Şimdiden Forumda emeği geçen herkese teşekkür eder keyifli forumlar dilerim.

Onur Turan
    32 Yaşında Evli 1 çocuk babası eski bir Jandarma Astsubayı yeni bir kamu çalışanıyım.
    En son otomobilim 2012 model Corolla idi. 2012' de bayiden aldım 2015' te sattım.
    Bugüne kadar da araçsız kaldım. Artık canıma tak etmiş durumda

Gelelim asıl meseleye
    Bunca zaman aradan sonra 3-5 kuruş para geçecek elime ve otomobil almak istiyorum. Zaman olarak aslında doğru değil otomobil almak.
    Zira fiyatlar malum. otomobil dünyasına aşık olan birisi olarak bu aralar şu fikre sahibim;
    Yüksek modelli olup boş bir araç alacağıma düşük modelli dolu bir araba alırım. Buradan yola çıkarak Şimdilik 2 araç arasında kaldım.
    1. Volvo S40 2.0 2003-2004 model
    2. Laguna 1 2.0 RTX 2001 model

Hiç hatasız 1 tane Laguna 1 buldum. Km henüz 150.000' i geçmemiş. İçi dışı pırıl pırıl. 40.000 tl talep ediyor sahibi.

Laguna' yı siz kullanıcılardan (ikinci elde zor satılıyor biliyorum bunun haricinde) dinlemek isterim.
    Üstatlar olarak ne dersiniz; alalım mı, almayalım mı?
    Alırsan fiyat olarak maksimum ne verelim?

Yardımlarınızı ve kıymetli tavsiyelerinizi bekler saygılar sunarım.

2. Beğeni Aykut Karabulut liked this post

Aykut Karabulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ailemize hoş geldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim. Gönlüne göre bir araç alman dileğimle..

4. Teşekkür Onur Turan Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni Onur Turan liked this post
    Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Hoşgeldiniz.

6. Teşekkür Onur Turan Mesaja Teşekkür Etti.
    ulusoycelal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Hosgeldin keyifli formlar. Laguna hem sağlam hemde güçlü araç model itibari ile parçaları biraz pahalı sizin için sorun değilse alabilirsiniz. Bahsettiginiz arabad 40 bin lira çok hatasız diyede o kadar para verilmez o model arabaya. Hatasiz aldınız olmaz olmaz birisi geldi carpti oldu hatali. O yüzden biraz daha düsük fiyata bi kac parca boyalı da bakabilirsiniz benim düşüncem. Sonuçta para sizin karar sizin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    2012 FLUENCE PRİVİLİĞE DCİ EDC 110 HP
    CELAL ULUSOY 0532 477 02 73 - 06 KA 8914

8. Teşekkür Onur Turan Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kıymetli büyüklerim.

Alıntı ulusoycelal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hosgeldin keyifli formlar. Laguna hem sağlam hemde güçlü araç model itibari ile parçaları biraz pahalı sizin için sorun değilse alabilirsiniz. Bahsettiginiz arabad 40 bin lira çok hatasız diyede o kadar para verilmez o model arabaya. Hatasiz aldınız olmaz olmaz birisi geldi carpti oldu hatali. O yüzden biraz daha düsük fiyata bi kac parca boyalı da bakabilirsiniz benim düşüncem. Sonuçta para sizin karar sizin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Taviyeleriniz için çok teşekkür ederim. Hatasız olması benim için önemli. Dediğiniz gibi aldıktan sonra kaza sonucunda hatalı hale gelebilir ama olsun alırken hatasız araç almak isterim. Bugüne değin 6 araç alıp sattım. Sadece 1 tanesinde hata vardı. Onu da aracın evveliyatını çok iyi bildiği için almıştım. Bu konuda prensipliyim diyelim Bu arada dün akşam 2003 model hiç hatasız bir Volvo bulmuştum ancak satıldığını öğrendim. Nasip değilmiş

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Hoşgeldiniz keyifli aktif forumlar. Laguna 1 efsanedir tasarımı nı halen beğeniyorum üretilip ülkemize geldiği zamanlar dilinden anlayan pek yoktu bu sebeple de yapalım derken bozan çok oldu sonrada sorunlu araç diye söylentiler çıktı temizi keyif verir . Beğenmediğim yanı şanzıman oranı 5 de 3000 devirde 100 diye biliyorum bence çok az hele hele 140 hp araç için çok düşük

11. Teşekkür Onur Turan Mesaja Teşekkür Etti.
    Emre37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Onur Turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıymetli arkadaşlar herkese merhaba.
    Forumda var mı bilmiyorum ancak varsa bile ben göremedim sanırım 'tanışma bölümü' olmadığından evvela kendimi tanıtayım.
    Şimdiden Forumda emeği geçen herkese teşekkür eder keyifli forumlar dilerim.

Onur Turan
    32 Yaşında Evli 1 çocuk babası eski bir Jandarma Astsubayı yeni bir kamu çalışanıyım.
    En son otomobilim 2012 model Corolla idi. 2012' de bayiden aldım 2015' te sattım.
    Bugüne kadar da araçsız kaldım. Artık canıma tak etmiş durumda

Gelelim asıl meseleye
    Bunca zaman aradan sonra 3-5 kuruş para geçecek elime ve otomobil almak istiyorum. Zaman olarak aslında doğru değil otomobil almak.
    Zira fiyatlar malum. otomobil dünyasına aşık olan birisi olarak bu aralar şu fikre sahibim;
    Yüksek modelli olup boş bir araç alacağıma düşük modelli dolu bir araba alırım. Buradan yola çıkarak Şimdilik 2 araç arasında kaldım.
    1. Volvo S40 2.0 2003-2004 model
    2. Laguna 1 2.0 RTX 2001 model

Hiç hatasız 1 tane Laguna 1 buldum. Km henüz 150.000' i geçmemiş. İçi dışı pırıl pırıl. 40.000 tl talep ediyor sahibi.

Laguna' yı siz kullanıcılardan (ikinci elde zor satılıyor biliyorum bunun haricinde) dinlemek isterim.
    Üstatlar olarak ne dersiniz; alalım mı, almayalım mı?
    Alırsan fiyat olarak maksimum ne verelim?

Yardımlarınızı ve kıymetli tavsiyelerinizi bekler saygılar sunarım.
    Eski bir Toyota'cısınız AVENSİS gibi bir alternatif varken neden LAGUNA.
    Size tavsiyem 1999-2001 model SOL EXTRA 40 bin altına hatasız Avensis bulursunuz.
    05/16 - 11/17 | RENAULT 19 EUROPA 1.4 RN 1996
    01/18 - ........ | TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-İ TERRA SPECİAL A.C. 2001

13. Teşekkür Onur Turan Mesaja Teşekkür Etti.
    Halil YEŞİLYAPRAK
    Efsane R9 Kaptanı
    *Renault9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Temiz bir laguna rxt 10 numara olur. Ama düşük km bulmak çok zor.

Not;: Renault forumunda volvo diyen çıkmaz.

15. Teşekkür Onur Turan Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Emre37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski bir Toyota'cısınız AVENSİS gibi bir alternatif varken neden LAGUNA.
    Size tavsiyem 1999-2001 model SOL EXTRA 40 bin altına hatasız Avensis bulursunuz.
    Emre kardeşim eski bir Toyotacı olarak ToyotaClubTR üyesiyim de aynı zamanda. Oraya da yazdım. Aynen senin tavsiyen gibi tavsiyeler gelince şuanda tam da Avensis' e bakıyrodum. Acaba 2.0 mı dersin yoksa 1.6 mı Avensis için?
    ÜÇ GÜNLÜK DÜNYA İÇİN KALP KIRMAYA GEREK YOK VESSELAM
    #turani

Teşekkür / Beğen

Halil kardeşim düşük km bulmak zor sana katılıyorum. Otomobil dünyasına gönül verenler her türlü araç hakkında hemen her bilgiye sahiptirler. O nedenle Volvo içinde yorum gelebilir. Mesela Avensis için geldiği gibi
    ÜÇ GÜNLÜK DÜNYA İÇİN KALP KIRMAYA GEREK YOK VESSELAM
    #turani

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)