Captur gizli özellik açan Ankara da bir yer var mı?

alpka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Captur gizli özellik açan Ankara da bir yer var mı?

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 var bende benim aracın özelliklerini açan blr arkadaş var ankarada capturu da halleder sanırım

alpka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Captur boş modeli aracım. Ankara da ki arkadaşınızın telefon numarasını alabilirmiyim ?

Gndh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Eski bir konu ama gizli özellikten kasıt nedir öğrenebilir miyim?

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok birşey yok bizim arabalarda. Ben yaptırdım, en göze gelen hız göstergesinin altındaki sürüş modu ışığı. Dışarının derecesi gibi önemsiz birkaç şey var. YouTube da ddt4all ile clio 4 gizli özellikler diye bakın, aynıları zaten.

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gndh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok birşey yok bizim arabalarda. Ben yaptırdım, en göze gelen hız göstergesinin altındaki sürüş modu ışığı. Dışarının derecesi gibi önemsiz birkaç şey var. YouTube da ddt4all ile clio 4 gizli özellikler diye bakın, aynıları zaten.

Merhaba bu bahsettiğiniz sürüş modu ve sıcaklık derecesi zaten mevcut araçta. Garip. Herneyse çok eksikliği hissedilecek bir konu değilmiş. Teşekkürler bilgi için.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bu bahsettiğiniz sürüş modu ve sıcaklık derecesi zaten mevcut araçta. Garip. Herneyse çok eksikliği hissedilecek bir konu değilmiş. Teşekkürler bilgi için.
Var dedikleriniz R-Link takılı olanlarda var. He bir de yeni modellerde vardır belki tam bilemiyorum ama eski modellerde R-Nav takılı olanlarda yok.

Gndh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürüş modundan kastınız eco mod ışığı ise o var. Dış alan sıcaklığını da yakıt tüketimi yazan bölümde sırası ile gösteriyor. Bunlardan başka bir durum varsa bilemiyorum. Aracım 2013 1.2 tce touch