Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fluence Akü

Teşekkür / Beğen

aküyü degistirdim problem halloldu. yalniz ufak capta sarsintili calisma devam ediyor. ilgilenenlere tesekkur ederim.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Taner.r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna fluence kullanıcıları cevap verse daha uygun olacaktır. Radyo kodu gerekir mi gerekmez mi emin değilim. Ancak öyle bile olsa problem değil. Renault port ile radyo kodunuzu alırsınız. Kendiniz akü değişimi yapabilirsiniz.
    Radyo kodunu Port Renault uygulaması şase ile kayıt olursanız veriyor. Ayrıca bir çok akü satıcısı aracın bağlantısını kesmeden takıyor aküyü dolayısı ile sorun olmuyor. Taktıracak arkadaş bu şekilde söylerse yaparlar herhalde. Diğer yandan servisler de radyo kodunu veriyor diye biliyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Alıntı fluedc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aküyü degistirdim problem halloldu. yalniz ufak capta sarsintili calisma devam ediyor. ilgilenenlere tesekkur ederim.
    Hangi marka, kaç amper, kaç liraya taktırdınız?

Teşekkür / Beğen
    arkadaşlar benim aracımda aynısı 2013 touchplus dün 60 km yol yaptıktan sonra akü şarjı zayıf motorunuzu çalıştırın gibisinden bi yazı çıktı bugün tamirciye götürdüm 10,2 çıktı değişmesi gerekirmi gerekirse en iyi kaliteli olup aracın orjinali olan hangisiyse ondan alıyım

Taner.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı karasukrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim aracımda aynısı 2013 touchplus dün 60 km yol yaptıktan sonra akü şarjı zayıf motorunuzu çalıştırın gibisinden bi yazı çıktı bugün tamirciye götürdüm 10,2 çıktı değişmesi gerekirmi gerekirse en iyi kaliteli olup aracın orjinali olan hangisiyse ondan alıyım
    Aküyü ölçen kişi elektrikçi değildi sanırım zira değişmesi gerektiğini söylemesi lazımdı. 12V akü için 10,2 değer acilen değiştirin demektir.

Aşağıdaki linklerden gerekli bilgileri girip uygun modeli bulabilirsiniz.

https://www.tr.varta-automotive.com/...battery-finder

https://www.mutlu.com.tr/akunubul

https://www.inciaku.com/akunu-bul

Teşekkür / Beğen

değişmesi gerektiğini söyledi ama emin olamadım bulunduğum yerde esnaflar biraz üçkağıtçı emin olup öyle değiştirmek istedim en en uygun olanı hangisi fluence de

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)