2017 Joy Kapı Kilidi Sorunu

ynusdmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yedek anahtarı eller serbest var gibi düşünerek yazmıştım. joy paket e dikkaet etmemiştim. o zaman yedek anahtarın bir anlamı yok. servis çözer muhtemelen garantiden ama tehlike arzaden bir durum bir an önce çözülmesi elzem.
Pazartesi günü fatsa renault servisinden randevu aldım.Bilgilendireceğim burayıda

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yakın biz zamanda clio nun kapılarını ve aracı çalıştırdığını doymuştum. Sizin aracın yakınlarındaki aracın kilitlerini açmak isterken sizin araç açılıyor olmasın böyle birşey mümkün olmaması lazım ama inşallah böyle bi sorun değildir. Gece yada sabah bunu bence servise gitmeden bi kontrol ediniz.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yakın biz zamanda clio nun kapılarını ve aracı çalıştırdığını doymuştum. Sizin aracın yakınlarındaki aracın kilitlerini açmak isterken sizin araç açılıyor olmasın böyle birşey mümkün olmaması lazım ama inşallah böyle bi sorun değildir. Gece yada sabah bunu bence servise gitmeden bi kontrol ediniz.

Fluence ve megane 3 araçlarda kapı sorunu var fakat sizinkinin aksine bu araçlardaki kapı arızası soğuk havalarda dışarıdan açılmaması. Clio için ben böyle bir arıza duymadım açıkcası ama siz yaptığınız araştırmada epey görmüşsünüz. Demek ki bir sorun var bu noktada. Umarim halledilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ynusdmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence ve megane 3 araçlarda kapı sorunu var fakat sizinkinin aksine bu araçlardaki kapı arızası soğuk havalarda dışarıdan açılmaması. Clio için ben böyle bir arıza duymadım açıkcası ama siz yaptığınız araştırmada epey görmüşsünüz. Demek ki bir sorun var bu noktada. Umarim halledilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnanın bende bilemiyorum.Fakat havaların soğumasıyla bu sorunlar başladı.Bugün tüm kapılar açıldı fakat bagaj açılmadı 4-5 kere kilidi aç kapa yaptım sonrasında düzeldi.Umarım serviste halledilebilir.

ynusdmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Maalesef böyle birşey mümkün değil.Yakınımızda benden başka renault kullanan yok.Otoparkımızda olan araçlar belli zaten.

ynusdmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün aracımı Fatsa Renault servisine götürdüm.
1-Kasislerden geçerken gelen gıcırtı sesi için amortisör körüğünü kaldırıp içindeki parçayı yağladılar.Şuanlık ses kesildi.Soğuklarda devam eder mi bilemiyorum.
2-Keskin dönüşlerde hızlanma yapınca alt taraftan ses geliyordu.Viraj gergi bişeyini yağladılar.Tam olarak anlayamadım.Sesi her zaman yapmadığı için sorunun çözüldü mü bilemiyorum.
3-Rüzgar sesi için yan çıtalara işlem yapıldı.Ne olduğunu göremedim fakat bi işe yaramadı.Hala ciddi rüzgar sesi alıyorum.
4-Kilit sistemi arızam için bakıldı fakat bi sorun göremediler.Eğer arıza tekrarlarsa aracı serviste bırakmamı ve daha detaylı inceleyerek sorunu çözeceklerini ilettiler.