Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeniden flash s ile aranızdayım

uğurbahçeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

yeniden flash s ile aranızdayım

selamlar değerli flash kullanıcıları herkeze kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    yaklaşık 2 yıl aradan sonra ikinci araç olarak yeniden bir 94 model flash s aldım. aracı almadan önce çok araştırdım çok araç baktım ama malesef sattığım flash kadar temizini bulamadım. illaki temiz araçlar vardı ama onlarında rakamı bana göre çok yukarıdaydı 13 15 17 bin arası rakamlar isteniyordu ki bana göre halen eksik gedik yerleri vardı. bende mümkun olan en uygun rakamlı ve düzgün aracı alıp eksiklerini kendim tamamlamaya karar verdim ve geçen hafta 6500 tl ye bu aracı aldım.
    aracı aldıktan sonra şansıma dakka bir gol bir der gibi aracın contası yanık çıktı onu ilk olarak hallettirdim sonrasında araç ön takım istiyordu direksiyon kutusu salincaklar helezon yayları ( yaylar kesikti) 4 amortisör vs değiştirdik bir nevi komple ön takım yapıldı. bugün yağ su filtre bujiler ve kabloları gibi bakımları hallettim haftaya komple frenler yapılacak ardindan karbüratör komple elden geçecek sonrasinda aciliyet ve ihtiyaç olmamasina rağmen debriyaj balatası triger kayışı vs ile ilgilenmeyi düşünüyorum. belki yaza doğru onceki aracimda olduğu gibi komple kaporta ve boyaya sokmayı düşünüyorum uzun müddet binme niğetim var flash in tadını satınca anlamıştım o yüzden yapabildigim ve mümkün olan herşeyi yapmayı düşünüyorum tekrardan aranızda olmaktan mutluyum inşallah forum eskisi gibi canlıdır.

dostlar bu arada bir hoş geldin sorusu sorayım flashların orjinal termostadı kaç derece bu gun degistirecektim parcaci 89 derece veriyor benim eski aracta 86 derece vardi diye hatirliyorum suan uzerine 75 derece takmislar acaba orjinali 86 miydi yoksa 86 olmadigindan 89 mu veriyorlar

Teşekkür / Beğen
    Hayırlı olsun aracınız

Teşekkür / Beğen
    Alıntı yasinşen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun aracınız
    teşekkürler

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    86 lık olabilir . Hararet eski ve gazlı araç için iyi değildir .

Teşekkür / Beğen
    Alıntı coskun34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    86 lık olabilir . Hararet eski ve gazlı araç için iyi değildir .
    flash için 86 derece bulamadim malesef hep 89 var 86 derece olanlar broadway mış oda yerine uymuyor

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı uğurbahçeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    flash için 86 derece bulamadim malesef hep 89 var 86 derece olanlar broadway mış oda yerine uymuyor
    Bence denenebilir sorun olmaz herhalde

Teşekkür / Beğen

ben dizel broadway termostatı taktım. düşük dereceli. çok memnunum. parçacılar biliyor. bulabilirsen eğer, flash a uyumludur...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)