Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vites topuzunun böyle sallanma sebebi nedir.

esoes41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Vites topuzunun böyle sallanma sebebi nedir.

ARKADAŞLAR CLİO ALDIM AMA PİŞMAN MI OLMAM LAZIM. ARAÇIMIN VİTESİ MOTOR DAKİ HER TEPKİMEYE CEVAP VERİR GİBİ. GAZA BASIYORUM SALLANIYOR GAZ KESİYORUM SALLANIYOR FRENE BASIYORUM SALLANIYOR ACIKCASI ANLMADIM. BURDAKİ USTALAR MOTOR TAKOZLARI VE KULAKÇIKLARI DEĞİŞMESİ LAZIM DEDİ. ARTIK İNANMAK İSTEMİYORUM. ADAMLAR BİR BASKI BALATA DEĞİŞTİ DİREKSİYONDAN SES GELMEYE BAŞLADI. VİDEOYU İZLEYİP BU DURUMLA KARŞILAŞAN VAR MI. RENAULT SERVİSİNDE ÇALIŞAN BİR ABİM BU SORUN BU CLİO 1 VE CLİO 2 LERİN HEPSİNDE VAR DEDİ. KULAKÇIKLARI DEĞİŞSEN BİLE DEVAM EDECEK SORUN DEDİ. BU NASIL İŞ BİR USTA DÜZELİR DİĞERİ DÜZELMEZ DİYOR. NE YAPCAM ANLAMADIM.

VID-20190216-WA0004.mp4 - 6.4 MB

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Şanzıman ve motor kulağı kontrol ettirin
    Alıntı esoes41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR CLİO ALDIM AMA PİŞMAN MI OLMAM LAZIM. ARAÇIMIN VİTESİ MOTOR DAKİ HER TEPKİMEYE CEVAP VERİR GİBİ. GAZA BASIYORUM SALLANIYOR GAZ KESİYORUM SALLANIYOR FRENE BASIYORUM SALLANIYOR ACIKCASI ANLMADIM. BURDAKİ USTALAR MOTOR TAKOZLARI VE KULAKÇIKLARI DEĞİŞMESİ LAZIM DEDİ. ARTIK İNANMAK İSTEMİYORUM. ADAMLAR BİR BASKI BALATA DEĞİŞTİ DİREKSİYONDAN SES GELMEYE BAŞLADI. VİDEOYU İZLEYİP BU DURUMLA KARŞILAŞAN VAR MI. RENAULT SERVİSİNDE ÇALIŞAN BİR ABİM BU SORUN BU CLİO 1 VE CLİO 2 LERİN HEPSİNDE VAR DEDİ. KULAKÇIKLARI DEĞİŞSEN BİLE DEVAM EDECEK SORUN DEDİ. BU NASIL İŞ BİR USTA DÜZELİR DİĞERİ DÜZELMEZ DİYOR. NE YAPCAM ANLAMADIM.

VID-20190216-WA0004.mp4 - 6.4 MB

3. Teşekkür esoes41 Mesaja Teşekkür Etti.
    Emre37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Rolantide beklerken bariz bir titreme, ilk kalkışta bariz bir titreme yoksa standart vites topuzu hareketidir.
    Bende Reno 19 vardı gaza basınca-çekince topuz hareket ederdi.
    05/16 - 11/17 | RENAULT 19 EUROPA 1.4 RN 1996
    01/18 - ........ | TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-İ TERRA SPECİAL A.C. 2001

5. Teşekkür esoes41 Mesaja Teşekkür Etti.
    esoes41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

rolantide ise şöyle bir durum oluyor. benzinden gaza geçerken bir altan vurma hissi verir ya onun gibi çok şiddeti değil çok ince bir vurma 5 sn de bir oluyor rolantide..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)