Media naw hata

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Media naw hata Lütfen yardım

Merhaba ,
sorunum ilk önce medianav açılış kısmının ayarlarını kurcalarken (sanırım) başladı medianav bıraktığım gibi açılmamaya başladı. Herhangi bi ayar yaptınız. aracı stop ettiniz. Bi süre sonra start yaptınız. Kaydetdiğiniz ayar da açılmıyordu. Buda epey sinir bozucuydu bende yeni baştan 7,05md kurdum 2 kez işe yaramadı. tekrar başlangıç ayarlarına bi bakıyım dedim kısmen düzeldi. İstediğim gibi olmadığı için 4,03 4,05 geri almaya çalıştım. Tabi olmadı Fabrika yazılımına vs düşmeyi denedim. neler denemedim
aküyü kabloları söktüm bekledim olmadı. sigortasını çok aradım bulamadım. (araç çalışırken siz siz olun sigortaları kurcalamayın )
bi kaç programda yüklemeyi denedim olmadı. bi yüklemede sırasında baktım yükleme yapmıyor bende usb çektim sonra aşağıdaki hata sürekli kaldı madia nav artık açılmıyor. Bu şekilde kaldı usb bellek takıldığında çalışıyor içinde uygun sürüm olduğunda tanıyor yükleme yapıp yapmamayı soruyor. Ama ne yükleyipde kurtaracağımı balamadım yardımcı olurmusnuz.

EmWzVg.jpg

Son düzenleme:

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Artık hata vermiyor ama eski versiyon yükleme de son unda takılı kaldım ve arabayı stop etsemde kendini kapatmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
medianavı söktüm evde denemelere devam ediyorum. yeni sorun bu şekilde bu arada bu süreçte yalnız uğraştığımı konuya bakanlara özellikle yazmak isterim belki utananlar olur.
yunusemreoz ulaşabileceğim bi mail telefon var ise çok memnun olurum.
bVpkL0.jpg

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
medianavı söktüm evde denemelere devam ediyorum. yeni sorun bu şekilde bu arada bu süreçte yalnız uğraştığımı konuya bakanlara özellikle yazmak isterim belki utananlar olur.
yunusemreoz ulaşabileceğim bi mail telefon var ise çok memnun olurum.
bVpkL0.jpg
0505 1470606 ulaş atar

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ulaş bey "Benim yapabilecek birşeyim yok" der

burva001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim cihazım komple kilitlendi sağolsun yardımcı oldu, size de mutlaka yardım edecektir

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kim yardım edecektir?

burva001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ulaş atar

cotech016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bVpkL0.jpg

problemi çözebildin mi kardeşim... Yardımcı olabilirim.