Ayna Altı Led ( Kartal Göz )

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Abi güzel olmuş, çok hoş görünüyor. Sürekli yanık kalması sanırım hoş görünmeyecek... Fikirlerim değişmek üzere şuan :)
Kumanda dan kapıları açınca ışıkların yanması çok güzel oluyor. Parka baglarsan bu şekilde olmayacak

Yek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumanda dan kapıları açınca ışıkların yanması çok güzel oluyor. Parka baglarsan bu şekilde olmayacak

Çok haklısın abi. Peki aklıma takılan bir şey var ama, tavan aydınlatmasından alacağımız zaman elektriği kabloyu nasıl saklayacağız ? Yani sen nasıl yaptın yada yaptırdın?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Çok haklısın abi. Peki aklıma takılan bir şey var ama, tavan aydınlatmasından alacağımız zaman elektriği kabloyu nasıl saklayacağız ? Yani sen nasıl yaptın yada yaptırdın?
Elektriği sol ön cam direğinden aldım benim Kangoo da tavana elektrik oradan gidiyor . Torpido altından sağ ve sola çektim

Yek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektriği sol ön cam direğinden aldım benim Kangoo da tavana elektrik oradan gidiyor . Torpido altından sağ ve sola çektim
Büyük bir ihtimalle symbolde aynı güzergahtadır. Ürün ulaştı elime dün. Ama henüz gidemedim aksesuarcıya.

Yek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bir de aklıma takılan bir konu var onu sorsam ayıp olmaz herhalde :))
Lastikleri değiştireceğim. 65 yanak lastik var araçta.
55 yanak yapmak istiyorum ama ne kadar sağlıklı olur yada sonuçları ne olur bir fikrim yok.
Nasıl yapmalıyım ?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş

Yek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

main67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar bir sorum olacaktı. 13 model Clio4 icon sahibiyim. Kartal göz led taktıracaktım ama taktırmadan önce çevremden taktırmak için giden olmuş. Orada o aynaları sökerken katlanır ayna olduğu için mekanizması zarar görebilir demişler. Sizce bir sıkıntı olur mu?