Klima kontrol paneli

Sinan__

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamin aleykum.Forumda yeniyim.Ama 5 yildir 99 hatcback klimali rne modeli arabam var.Arabayla ilgili biir cok konuda ufak tefek bilgi sahibi etti saolsun aracim.En son patlama vardi onuda hallettik lakin simdi klima kontrol panelindeki dugme kirildi.Ve icindeki 3 ayakli bakir kayboldu.Simdi bu panelden lazim ama bulmak ne mumkun.Maltepe,gebze,ostim,adapazari, heryere sordum ama klimasiz modeli var klimalilar yok.Elinde olan olani duyan arkadas varsa yardimci olavilirmi.Yada tek dugmede olavilor.Sadece icindeki 3 ayakli bakirda olabilir isimi gorur.Tesekkurler simdiden

Sinan__

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Goren duyan bilen yok heralde.Kangonun paneli sekil olarak benziyor.Tel baglanti yerleride ayni.Elektrik soketide ayni.Muhtemelen uyar.Ama kangoda acaba klima kontrol rolesi,herkesin dedigi adiyla klima rezistansi varmi.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Goren duyan bilen yok heralde.Kangonun paneli sekil olarak benziyor.Tel baglanti yerleride ayni.Elektrik soketide ayni.Muhtemelen uyar.Ama kangoda acaba klima kontrol rolesi,herkesin dedigi adiyla klima rezistansi varmi.
Bu tarz parçalar kolay kolay bozulmaz biz kullanıcılar da haliyle tecrübe edemeyiz . Tavsiyem parça ile çıkmacıları dolaşmak

Sinan__

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ostimde ve İstanbul da bulamadim ama Tokat ta parcacilarda buldum kadesim saol.