Clio IV Navigasyon Güncelleme Ücretsiz! (2018.Q3)

tyfnctn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar arkadaşlar
Başarsoftun 2018.Q3 haritasını kendi aracımda test ettim ve güncelleme için LG firmware oluşturdum yani .lgu uzantılı dosya mesaj yoluyla ulaşan arkadaşlar ücretsiz olarak vereceğim.
Bazı arkadaşlar bu işlemi yapıp insanlardan ücret talep ettiği için ücretsiz olarak son haritayı veriyorum. Sadece USB ye atıp cihaza takmanız yeterli onun dışında başka işleme gerek yok.
ayrıca Test Mode yada başka türlü Windows CE ekranına geçiş yaparak da bu işlemi yapabiliyorsunuz.

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 denemk istediniz sanırım. 2018.q3 haritası forumda ücretsiz olarak paylaşıldı. 2018.q4 varsa hayır demeyiz :)

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lg firmware e nasıl dönüştürüyorsunuz?

MtK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu içinde 2018 Q4 mevcut ben yükledim trafik bilgiside dahil çalışıyor mkoguz arkadaşımıza teşekkür ederim

bgtr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar arkadaşlar
Başarsoftun 2018.Q3 haritasını kendi aracımda test ettim ve güncelleme için LG firmware oluşturdum yani .lgu uzantılı dosya mesaj yoluyla ulaşan arkadaşlar ücretsiz olarak vereceğim.
Bazı arkadaşlar bu işlemi yapıp insanlardan ücret talep ettiği için ücretsiz olarak son haritayı veriyorum. Sadece USB ye atıp cihaza takmanız yeterli onun dışında başka işleme gerek yok.
ayrıca Test Mode yada başka türlü Windows CE ekranına geçiş yaparak da bu işlemi yapabiliyorsunuz.

Bu haritayı 2013 media nav 4.0.3 yükleyebilir miyim? Yoksa sadece media nav evolution için mi?

tyfnctn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu içinde 2018 Q4 mevcut ben yükledim trafik bilgiside dahil çalışıyor mkoguz arkadaşımıza teşekkür ederim

trafik bilgisi kısmı bendeki Q3 haritasında da çalışıyor ayrıca Q4 haritasının linkini verirseniz .lgu dosyaya çevirelim dboot gibi uygulamalara gerek kalmadan paylaşalım yüklesin insanlar

Bu haritayı 2013 media nav 4.0.3 yükleyebilir miyim? Yoksa sadece media nav evolution için mi?
ben media nav evo üzerinden yaptım tahmin ediyorum ki NNG klasörü olan tüm sürümlerde çalışır

Son düzenleme:

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu içinde 2018 Q4 mevcut ben yükledim trafik bilgiside dahil çalışıyor mkoguz arkadaşımıza teÅŸekkür ederim

Ben dboot gerektirmeyen q4 arıyordum. Dboot gibi ek yazılımlar yüklemek istemedim cihazax

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
trafik bilgisi kısmı bendeki Q3 haritasında da çalışıyor ayrıca Q4 haritasının linkini verirseniz .lgu dosyaya çevirelim dboot gibi uygulamalara gerek kalmadan paylaÅŸalım yüklesin insanlar

ben media nav evo üzerinden yaptım tahmin ediyorum ki NNG klasörü olan tüm sürümlerde çalışır

bu konuyu açan arkadaştan isteyin isterseniz özel mesaj ile. Sonra dboot gerektirmeyen versiyona dönüştürürseniz çok makbule geçer

http://www.renaultfanclub.com/renau...verisi-calisma-ve-2018-q4-harita-videosu.html

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dboot olmadan da test modu ile winceye girip yükleyebilirsiniz q4ü

tyfnctn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dboot olmadan da test modu ile winceye girip yükleyebilirsiniz q4ü

evet doğru test modundan win ce açarak NNG klasörüne map dosyalarını atıp çalıştırabilirsiniz.
Q4 haritalarını bulabilirsem bir program gerektirmeden yüklebilir .lgu firmware update olarak dönüştürebilirim. lgu dosyasıda sizin win ce ekranında yapacağınız kopyalama işlemini yapıyor o kadar.