Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio IV Navigasyon Güncelleme Ücretsiz! (2018.Q3)

Teşekkür / Beğen

Thumbs up Clio IV Navigasyon Güncelleme Ücretsiz! (2018.Q3)

selamlar arkadaşlar
    Başarsoftun 2018.Q3 haritasını kendi aracımda test ettim ve güncelleme için LG firmware oluşturdum yani .lgu uzantılı dosya mesaj yoluyla ulaşan arkadaşlar ücretsiz olarak vereceğim.
    Bazı arkadaşlar bu işlemi yapıp insanlardan ücret talep ettiği için ücretsiz olarak son haritayı veriyorum. Sadece USB ye atıp cihaza takmanız yeterli onun dışında başka işleme gerek yok.
    ayrıca Test Mode yada başka türlü Windows CE ekranına geçiş yaparak da bu işlemi yapabiliyorsunuz.

2. Beğeni *USTA, maninwar liked this post

Teşekkür / Beğen
    Clio 4 denemk istediniz sanırım. 2018.q3 haritası forumda ücretsiz olarak paylaşıldı. 2018.q4 varsa hayır demeyiz

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Lg firmware e nasıl dönüştürüyorsunuz?

Teşekkür / Beğen
    Konu içinde 2018 Q4 mevcut ben yükledim trafik bilgiside dahil çalışıyor mkoguz arkadaşımıza teşekkür ederim

Teşekkür / Beğen
    Alıntı tyfnctn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar
    Başarsoftun 2018.Q3 haritasını kendi aracımda test ettim ve güncelleme için LG firmware oluşturdum yani .lgu uzantılı dosya mesaj yoluyla ulaşan arkadaşlar ücretsiz olarak vereceğim.
    Bazı arkadaşlar bu işlemi yapıp insanlardan ücret talep ettiği için ücretsiz olarak son haritayı veriyorum. Sadece USB ye atıp cihaza takmanız yeterli onun dışında başka işleme gerek yok.
    ayrıca Test Mode yada başka türlü Windows CE ekranına geçiş yaparak da bu işlemi yapabiliyorsunuz.
    Bu haritayı 2013 media nav 4.0.3 yükleyebilir miyim? Yoksa sadece media nav evolution için mi?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı MtK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu içinde 2018 Q4 mevcut ben yükledim trafik bilgiside dahil çalışıyor mkoguz arkadaşımıza teşekkür ederim
    trafik bilgisi kısmı bendeki Q3 haritasında da çalışıyor ayrıca Q4 haritasının linkini verirseniz .lgu dosyaya çevirelim dboot gibi uygulamalara gerek kalmadan paylaşalım yüklesin insanlar

Alıntı bgtr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu haritayı 2013 media nav 4.0.3 yükleyebilir miyim? Yoksa sadece media nav evolution için mi?
    ben media nav evo üzerinden yaptım tahmin ediyorum ki NNG klasörü olan tüm sürümlerde çalışır
    Konu tyfnctn tarafından (12.Mart.2019 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı MtK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dboot gerektirmeyen q4 arıyordum. Dboot gibi ek yazılımlar yüklemek istemedim cihazax

Teşekkür / Beğen
    Alıntı tyfnctn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trafik bilgisi kısmı bendeki Q3 haritasında da çalışıyor ayrıca Q4 haritasının linkini verirseniz .lgu dosyaya çevirelim dboot gibi uygulamalara gerek kalmadan paylaşalım yüklesin insanlar

ben media nav evo üzerinden yaptım tahmin ediyorum ki NNG klasörü olan tüm sürümlerde çalışır
    bu konuyu açan arkadaştan isteyin isterseniz özel mesaj ile. Sonra dboot gerektirmeyen versiyona dönüştürürseniz çok makbule geçer

http://www.renaultfanclub.com/renaul...a-videosu.html

Teşekkür / Beğen
    dboot olmadan da test modu ile winceye girip yükleyebilirsiniz q4ü

Teşekkür / Beğen

Alıntı mtahag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dboot olmadan da test modu ile winceye girip yükleyebilirsiniz q4ü
    evet doğru test modundan win ce açarak NNG klasörüne map dosyalarını atıp çalıştırabilirsiniz.
    Q4 haritalarını bulabilirsem bir program gerektirmeden yüklebilir .lgu firmware update olarak dönüştürebilirim. lgu dosyasıda sizin win ce ekranında yapacağınız kopyalama işlemini yapıyor o kadar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)