Megane 4 B sütunu üst kapı fitillerinin zamanla içe doğru eğilme ve şekil bozukluğu

burty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 Megane 4 hb aracımda ilk zamanlarda olmayan ama yıllar içerisinde giderek artan üst kapı fitillerinde içe eğilme ve sürtme nedenli tüm üst kapı fitilleri ve b sütunu piano black bakalitler garanti kapsamında değiştirildi.Şimdilik problem çözüldü.Tekrar aynı durumun yaşanmaması umuduyla...

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değiştikten sonra yine oluyor. Usta cam motoru güçlü fitil zayıf, baskı yapıyor demişti. Benim aracın değişti, 3 kez de onarım yaptılar iyi kötü bişey oldu...

i.soyler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 hb aracımda oldu, servis fitillere kilit atarak sorunu çözdü büyük ihtimal kronik bir sorun..:kahve
2016 Megane 4 hb aracımda ilk zamanlarda olmayan ama yıllar içerisinde giderek artan üst kapı fitillerinde içe eğilme ve sürtme nedenli tüm üst kapı fitilleri ve b sütunu piano black bakalitler garanti kapsamında değiştirildi.Şimdilik problem çözüldü.Tekrar aynı durumun yaşanmaması umuduyla...

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu soruna ait fotoğraf var mı? Megane 4'ler için. Bendeki HB 2017 Model, 27bin kmde. Arka Camların V sütunu üst koşeleri çok az içeri doğru. Sorun bu mudur?
Başka fitil sorunuyla ilgili fotoğraf da varsa paylaşır mısınız? Garanti bitimine az kaldı bir inceleyeyim ben de.

Kerim42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba aynı sorun benim aracımda da vardı çıtalar yenisi ile değisti ama tekrar oldu tekrar servise gittiğimde düzeltip fitillerin tepesinden delerek kapıya sabitlediler bu şekilde düzelme oldu ama maksimum düzelme diyemem malesef

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba aynı sorun benim aracımda da vardı çıtalar yenisi ile değisti ama tekrar oldu tekrar servise gittiğimde düzeltip fitillerin tepesinden delerek kapıya sabitlediler bu şekilde düzelme oldu ama maksimum düzelme diyemem malesef

Teşekkürler, cevap için. Benim garanti 1.5 ay sonra bitiyor. Ben bugünlerde götüreyim. Ciddi bir sorun görünmüyor bende ama çözülmesi işime gelir tabi.

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2018 model 2019 çıkışlı aracımı kapıdan gelen ses için Eylül ayında servise götürmüştüm... Kapılara bakarken usta kapı lastiklerini neden degistirmedin, bir ara degistirelim demişti... Galiba kronik sorun...

Berbird

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar kapı fitilleri benim aracımda da eğilmiş ancak aracımın garantisi bitti sizce ne gibi bir yol izlemeliyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi