clio4 baskı balata ( dizel )

nrcnft

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar. Bu hafta 2013 model en baz paket dizel grandetour clio 4 aldım. Baskı balatasını değiştirmeyi düşünüyorum fakat parçacı 2 çeşit baskı balata olduğunu birinin 900 diğerinin 400 olduğunu söyledi artık içinden hangisi çıkarsa dedi. Benim aracımda hangisi var bunu anlamanın bir yolu yok mu?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar. Bu hafta 2013 model en baz paket dizel grandetour clio 4 aldım. Baskı balatasını değiştirmeyi düşünüyorum fakat parçacı 2 çeşit baskı balata olduğunu birinin 900 diğerinin 400 olduğunu söyledi artık içinden hangisi çıkarsa dedi. Benim aracımda hangisi var bunu anlamanın bir yolu yok mu?
Şase numarasından sorgulat çıkar, nadıl parçacı o ne çıkarsa ne demek.hiç olmadi yetkili servise telefon et yada git iadeni verip baskı balata fiyat teklifi al ,orada da parça numarası yazar o numaraya göre dışardan fiyat alırsın.

SM-C7010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nrcnft

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 ve sonrası dizel cliolarda aynı baskı balata yok mu? Bana adam 2 çeşit çıkıyor birisi tırnaklı oluyor ayrılmıyor dedi. Yarın bir de servisi arayacağım teşekkür ederim. İnşallah 900 gibi bir rakam değildir.

MRT-4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen katılıyorum bende debriyaj pedalı baya sertleşti dedim önden alayım malzemeyi ay sonuda değişiriz aynı şeyti söyledi iki ayrı usta bunlarda iki tip çıkıyor şase numarasına göre alırsan üzerindeki farklı çıkarsa ben takmam falan ne saçma iş anlamadım sonuç olarak sökülecekmiş numuneye göre alacak mışım

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
merhaba 2013 2014 ve sonrası EURO 5 motor olan tüm clio'lar Baskı Balata fiyatları 800-900-1000 lira arasın da servis ise 1200-1300 lira arasında daha uygun olması halinde soru işareti gelsin aklınıza.Valeo ve Renault Mais en iyisi demişti servis.

MRT-4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıkıntı rakam değil alacağımız ürün kaç servis gezdim hepsi aynı şeyi söylüyor şaseden çıkanı alma sakın bekle sökelim nunumeye göre al bunu anlamadım aracım 2015 model ilk defa böyle birşey duyuyorum

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıkıntı rakam değil alacağımız ürün kaç servis gezdim hepsi aynı şeyi söylüyor şaseden çıkanı alma sakın bekle sökelim nunumeye göre al bunu anlamadım aracım 2015 model ilk defa böyle birşey duyuyorum

Ustat sizi kendine baglamak için soylemis olabilir. Yani sokuldukten sonra nasıl olsa bende yaptiracak mantigi. Servis sokerek bakmiyor ki aracin sasesinden isteniyor siparisler elinde yoksa.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
Instagram :mad:flu_e_nce

MRT-4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oda mantıklı tabi çok yer gezdim beni tereddütte bıraktılar parçayı almıyorum o yüzden :)

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ocak ayında akbay renaultun sitesinden iletişime geçerek aldım ve aldığım parça direk uydu. En uygun orası satıyor. 390a debriyaj seti, 185e de çift sekman rulmanı aldım. Debriyaj seti Mais ama içinden çıkan LUK, rulmanı da LUK aldım. Aracımın ilk defa değişti debriyaj seti ve rulmanı, çıkan parçalarda LUK marka. Yani orijinal parçayı LUK üretiyor araçlarımıza. 2014 model aracım.

nrcnft

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben parçacıdan şase no ile sordum. 600 tl orjinal maisin dedi. Pahalı olan mı ucuz olan mı benimkisi dedim pahalı olan dedi.