Fluence beyin arızası yardım

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamün aleyküm bugun 2016 fluence icon 1.5 dci icon aldim expertizde beyinde arizalar çıktı yorumlarmisiniz ekspertiz kağıdını ekliyorum
4p2dbp.jpg
odPLjq.jpg

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kendi aracıma da hata kodu testi yaptırmıştım, sadece airbag ile ilgili bir arıza idi, önemsiz bir arıza kodu yazıyordu. Aracım 2013 1.5dci edc icon prestij. Orada yazan arızaların hepsini vermiş bu araç. Hasar geçmişi ne aracın. Aku eskiyse de verebilir bu arızaları. Aküsü bitik fluencenin bütün arıza sinyallerini aynı anda yaktığını görmüştüm.

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akü değişmesi yada şarj olmasi gerekiyor diyor ustam

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer aracı aldıysanız artık kesin, akünüzde zayıfsa ustanızın dediği gibi yeni aküyü alın ve sonra arıza kayıtlarını silip sonra tekrar bağlayıp baktırın bakalıö vericek mi bu arızaları ama dikkat edin renaulta özel olan clip cihazı olan bir yerde yapın bu silme ve kontrol işlemlerini yoksa tüm arızalar görünmeyebilir. Aküyüde gerçekten bilen birisine değiştirin yeni nesil araçlarda önemli araçta elektriğin tamamen kesilmemesi gerek bu yüzden

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleykum Selam!

Arızılar her araçta olan arızalardır. Önemli bişey yok. Gittiğiniz expertiz aşırı detaycılar. Sonuçta kafanız karışıyor. Bu şekilde aracı kullanın. Aküyü en az 72 amper alın

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyin arızası başlığını görünce korktum. Geçmiş arıza hata kodları gözüküyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun. Bu arızalar zamanla verilmiş olup tamiri yapılmış olan arızalardır büyük ihtimalle. Servise giderseniz beyinden sildirebilirsiniz hepsini. Küçücük bir hata bile olsa beyine arıza kaydi olarak düşer ve silinene kadar orada kalır.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet aynen öyle:evet