Mazot filtresi neden bu kadar pahalı?

Emre22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğer reno modellerinin mazot filtreleri 100-150 tl civarındayken Kadjar\Koleos mazot filtresi neden 250-350 tl acaba bu konuyu gerçekten merak ettiğim için size danışmak istedim. Sonuçta fluence ile kadjarın motoru aynı ve tükettiği yakıtta aynı ne oluyo da bu kadar fiyat farkediyor acaba :)

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam fiyatlar konusunda bende yakınıyorum lakin mazot filtresini mümkün olduğunca orjinal alın. Ben orjinal ithal adı altında aldım ,sahte çıktı acayip bi uğultu var.

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu aracın mazot filitresi sadece filitre değil. üzerinde elektronik devre var.
yakıtta su varsa onu görüp alarm veriyor. başıma geldi...

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mazot filtresisin üzerinde devre yokta sensör var o da filtrenin üzerinde gelmiyor bende anlamış değilim neden diğer filtrelere göre pahalı olduğunu

hazır filtre konusu açılmışken mazot filtresi acaba yakıt vermeyip çalışmama gibi bir durum oluşur mu en son filtreyi 2 ay önce değiştirdim son zamanlarda sanki yakıt vermiyormuş ta cok hızlı marş basıp araç çalışmıyor veya başka bir sorun olabilir mi birde araç çalışınca kızdırma buji ışığı anlık yanıp sönüyor

Emre22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende değiştirirken ustaya sordum bu soruyu fakat verdiği cevap (çok farklı yaauww) pek yeterli olmadı [emoji1]

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi