Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 model megane 2 sedan 1.6 lpg klima 3.4. kademede bosa alınca stop etme sorunu

Teşekkür / Beğen

Post 2004 model megane 2 sedan 1.6 lpg klima 3.4. kademede bosa alınca stop etme sorunu

İyi günler arkadaşlar benim sorunum, 2004 model megane 2 sedan otantik aracıma 2 ay önce Candan mühendislikte BRC marka tüp taktırdım. Aracım klima 3.4. Kademede açıkken yüksek devirde boşa alınca veya debriyaja basınca devir direk düşüyor ve stop ediyor. Benzinde aynı sıkıntı yok. Sadece tüpte yapıyor, araçta dalgalanma yok, fakat klimayı açınca devir çok az düşüyor. Bu sorun için taktırdığım yere gittim ayar yaptılar fakat yine oldu. Aynı sekilde bu sorunu yaşayan farklı marka ve modellerde birçok arkadaş var.
    Bu konuya kesin çözüm bulabilen varmı çok tesekür ederim
    Bu arada Kocaeli ilinde ikamet ediyorum

Teşekkür / Beğen
    Merhabalar bahsettiğiniz konu sadece LPG de olduğu için sorunun LPG sistemi ile ilgili olduğunu düşünüyorum Candan mühendislik aslında bu LPG işinde 1 numara diyebilirim bende sürekli bakımlarımı orada yaptırıyorum. Bende tekrardan bir telefonla görüşün sorunun çözülmediğini anlatın bakalım ne diyecekler.

Teşekkür / Beğen
    Telefonla aradım müsait bir zamanda tekrar gideceğim inşallah duzelir

Teşekkür / Beğen
    Baskı balatayla da alakalı olabilir stop sebebi en son ne zaman değişti hatırlıyor musunuz

Teşekkür / Beğen
    Aldığım arkadaşa sorarım bide klima komproser veya fan soketinden bahsediyorlar orayada baktircam

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar bugün işten geldim internetten bir arkadaş videolu cekim yapmış fren uzerinde bulunan fren müşürü soketi cekip temizleyince düzeldigini yazmiş bende denedim yola çıktım denedim klima her kademede açık surüş yaptım Allaha şükür hiç stop etmedi bu durumda olanlar denedin çok basit söküp takılıyor

7. Teşekkür ecaliskan, coskun34 Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni ecaliskan liked this post
    Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı taliy33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün işten geldim internetten bir arkadaş videolu cekim yapmış fren uzerinde bulunan fren müşürü soketi cekip temizleyince düzeldigini yazmiş bende denedim yola çıktım denedim klima her kademede açık surüş yaptım Allaha şükür hiç stop etmedi bu durumda olanlar denedin çok basit söküp takılıyor
    Bilgilendirme için teşekkürler. Bununla geçmiş olsun.

Teşekkür / Beğen

Çok teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)