Turkey_Basarsoft_2019.03 (2019.Q1)

owner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım 2016 captur daha önce 2018.q4 haritasını yükledim .lqu uzantılı.Başarsoftun 2019 haritası var mı acaba .lqu uzantılı.

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili Isoş. Cevap olarak verdiğiniz linkteki diyalogtan pek bir şey anlayamadım. Cahilliğime verin lütfen. Süpermod ya da skin meselelerini hiç anlamadım. Benim sorum kopyala yapıştır işinin nasıl yapıldığı ile ilgiliydi. Malum, lgu dosyası için hala uğraşanlar var. O gelene kadar kopyala yapıştır denerim diye düşünmüştüm.

JAX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Navigasyon programını LGU uzantılı hale getirmek için hangi programlara ihtiyacımız var? Kendimiz yapabilir miyiz?

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Navigasyon programını LGU uzantılı hale getirmek için hangi programlara ihtiyacımız var? Kendimiz yapabilir miyiz?
Elbette yapabilirsiniz, yanlız programdan ziyade çalıştır komutları kullanmanız gerek.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elbette yapabilirsiniz, yanlız programdan ziyade çalıştır komutları kullanmanız gerek.

El Bette yapabilirsiniz deyip diyecene yardımcı olup yapsana adamlara adamlar kaçgündür lüğü dosyasıbekliyor senden yok üstünde çalışıyorum yok hatalar var düzeltilmesi gerekiyor sallada salla icrata geldi mi sıfırsın.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
El Bette yapabilirsiniz deyip diyecene yardımcı olup yapsana adamlara adamlar kaçgündür lüğü dosyasıbekliyor senden yok üstünde çalışıyorum yok hatalar var düzeltilmesi gerekiyor sallada salla icrata geldi mi sıfırsın.

:) Sevgili isoş, millet senden de bekliyor :) Güzel resimler paylaşmışsın, canımızı çektiriyorsun ama sen de Sevgili mstdrms arkadaşımız gibi lgu paylaşmıyorsun. :) Yine de haklısın. Çünkü mstdrms arkadaşımız "Yine böyle benden hızlı silahşör çıkmazsa =) lgu dosyasını yapar paylaşırım." cümlesini kurduğu için en büyük beklentimiz ondan yana :)

JAX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Biraz daha açarmısınız? Çalıştır komutları ile neyi kast ediyorsunuz? Teşekkürler.

Royali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
link yine silinmiş . zahmet olmazsa güncelleyebilir misiniz?

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili Isoş, daha önce
Mstdrms arkadaşımız da dboot kullananlardan yardım istemişti. Siz de dboot kullanıyorsunuz sanırım.