Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rlink store ve USB hatası

Teşekkür / Beğen

Rlink store ve USB hatası

Herkeze merhaba 2015 model kadjarım var ve rlink sorun yaşıyordum telefon kopma gibi servis yazılım atarsak sistem donabilir dediler ve dondu yenisiyle değişti şimdi ver.7.0.24.131 oldu ancak rlink store Bağlantı yapamıyorum program yüklenmiyor USB yi takıyorum rlink dosyası açıyor ama içi boş onun içinde PC görmüyor acaba fikri olan var mı?

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı mehoguzbulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba 2015 model kadjarım var ve rlink sorun yaşıyordum telefon kopma gibi servis yazılım atarsak sistem donabilir dediler ve dondu yenisiyle değişti şimdi ver.7.0.24.131 oldu ancak rlink store Bağlantı yapamıyorum program yüklenmiyor USB yi takıyorum rlink dosyası açıyor ama içi boş onun içinde PC görmüyor acaba fikri olan var mı?
    Merhaba.Yeni cihazın R-Link Store seri numarası ile R-Link store'a kayıt ettirdiniz mi acaba?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Befe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Yeni cihazın R-Link Store seri numarası ile R-Link store'a kayıt ettirdiniz mi acaba?
    Rlink seri numarası sadece toolbox tan öğreniliyormuş.Bendeki rlink dosya atmadığı için öğrenemiyorum

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı mehoguzbulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rlink seri numarası sadece toolbox tan öğreniliyormuş.Bendeki rlink dosya atmadığı için öğrenemiyorum
    Hayır cihazınız üzerinden menülerden öğrenebilirsiniz.CAPS ile başlayan seri numarasının devamı R-Link 2 kimliğinizdir.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Befe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır cihazınız üzerinden menülerden öğrenebilirsiniz.CAPS ile başlayan seri numarasının devamı R-Link 2 kimliğinizdir.
    Ordanda denedim kaydedemiyorum diyor sistem

kerim_elk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Bence komple bir değişim yok ortada. Yazılım ile çözülmüş iş. Ayrıca Rlinke şasi numarasının Renault canclip cihaz ile yüklenmiş olması lazım diye biliyorum. Bilgiyi bir servis arkadaşım vermişti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)