Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Android Tablet Uygulaması

EmreKrlngc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Android Tablet Uygulaması

Aracımda double ekran teyp olmamasından rahatsız oluyordum. Fluence için double android teyp fiyatlarında araştırma yaptım maalesef ki uçuk rakamlar var. Bende elimdeki imkanlarla evde boş duran tableti arabaya uyarlayarak bu işi bir nebze çözmüş oldum.

https://eksiup.com/p/cq1700987hwv

https://eksiup.com/p/bq170110adwm

Henüz araç için tablet tutucu aparat almadığım için arabaya takamadım. Aparat aldığım zaman fotoğrafları ekleyeceğim

2011FLUENCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Elinize sağlık

onyxmustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Elinize sağlık hocam. Bu tip uygulamalar var. Baya bir araştırdım fakat bana pek uygun gelmedi. Aracın orjinal teybi o kadar kötü ki hiçbir şekilde tatmin etmiyor. Eski aracım meganeda arcamys ses sistemi vardı o hakkaten buna göre baya kaliteliymis. Yaklaşık 2 ay önce navimex android multimedya 2gb olan modelden aldım paraya kıyıp ses kalitesi baya bir değişti. Fiyatlar döviz yüzünden biraz yüksek ama güzel oluyor tavsiye ederim. Montajinida kendim yaptım geri görüş kamerası dahil.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı 2011FLUENCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık
    Teşekkür Ederim

Teşekkür / Beğen
    Alıntı onyxmustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık hocam. Bu tip uygulamalar var. Baya bir araştırdım fakat bana pek uygun gelmedi. Aracın orjinal teybi o kadar kötü ki hiçbir şekilde tatmin etmiyor. Eski aracım meganeda arcamys ses sistemi vardı o hakkaten buna göre baya kaliteliymis. Yaklaşık 2 ay önce navimex android multimedya 2gb olan modelden aldım paraya kıyıp ses kalitesi baya bir değişti. Fiyatlar döviz yüzünden biraz yüksek ama güzel oluyor tavsiye ederim. Montajinida kendim yaptım geri görüş kamerası dahil.
    Teşekkür ederim hocam sizinde elinize sağlık. Döviz kuru yüzünden böyle bir yöntemle az da olsa kendimizi tatmin ediyoruz. Ses kalitesi olarak hemfikiriz. Küçücük ekran yerine en azından tablet farklılık katıyor. Görüntü açısından iyi duruyor. İmkanım olduğu zaman bende tablet uygulaması yerine daha kaliteli bir sistem yaptırmayı düşünüyorum. Ses kalitesini bir nebze yükseltmek için component hoparlörler ve mini amfi ihtiyacı görür diye düşünüyorum

Teşekkür / Beğen
    Güncelleme

[IMG] [/IMG]

7. Beğeni Atsiz liked this post
    Atsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Gayet şık duruyor navigasyon çalıştımı geri hikaye zaten bilmediğin adress olunca büyük şehirde can kurtarır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)