Start stop akümü almam gerekli ? Bakarmısınız ?

nazmi28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 2014 joy dizel model. Sanırım akü yenilemem gerekli..Start stop uyumlumu olmalı ?birde bizim aküler kaç amper..

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıkanın aynını almanı tavsiye ederim,biraz pahalı ama ucuza kaçarsanız beyin yakıyor bizimkiler çok hassas,bi arkşım konfor beynini yaktı 2500 lira maal oldu

nazmi28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıkanın aynını almanı tavsiye ederim,biraz pahalı ama ucuza kaçarsanız beyin yakıyor bizimkiler çok hassas,bi arkşım konfor beynini yaktı 2500 lira maal oldu
Cihaz modeli nedir ? Joy mu icon mu araç ?
Beyin yanması enteran olmus..baktığım kadarıyla normal taktıran bir hayli fazla var ama hiç bu şekil yazan görmedim..
Aküden mi başka bişeyden mi ?
Konfor beyni nedir bu arada benim araç joy paket benim araçda yoktur sanırım.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icon,araçlarda 3 beyin oluyomuş,aydınlatma konfor ve bişey daha aklıma gelmedi şimdi,araç marş almıyordu akü bitik dediler normal akü taktılar ve beyin yandı,artık aküdenmiydi yoksa beynin yanasımı gelmişti Allah bilir

can48

Kayıtlı Üye
35-İzmir
akünün olduğu yerin plastik kapağını söktüğünüzde amper ve ah değerleri yazar aynısını alın, normal akü taktığınızda start stobu kapatmazsanız beyin yanabilir riske değmez bence. benim araç 2013 0.9 tce icon 60 amper 680 ah agm akü var aracımda ses sistemi var 5 yıldır aktif kullanıyorum ,herhangi bitme durumu söz konusu değil akünüzü serviste ölçtürebilirsiniz.