Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Akü Değişimi Ve Edc sorunlarının Düzelmesi

Teşekkür / Beğen

Akü Değişimi Ve Edc sorunlarının Düzelmesi

Başka konularda da yazılmıştı ama ben yeni konu açayım dedim. Aküden şüpheliydim ki 1 yıl rötarlı da olsa 2015 edc touch arabamın aküsünü varta e11 74ah (680A) akü ile değiştirdim. Vites kararsızlıkları bitti. Vites geçişlerinde ki ses gitti sanki dsg oldu
    Ve çalışırken ilk p den d veya r ye geçerken ki zorlanma kalktı. Ama bu varta aküyü yarın yine 74 ah(680A) bosch akü ile değiştiriyorum. Akücü 2018 3.çeyrek akü satmış. Ben anlayınca da daha pahalı olan bosch akü ile değiştirelim bunlar 2019 dedi. Tabi bunu diyene kadar bütün varta ankara ve türkiye distribütörlüğünü darmaduman ettim arayarak. Hepsi birbirine düştü. 2019 model varta e11 akü yokmuş güya (ki cidden ankarada yokmuş)

Atsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Edc ile ilgili hiçbir sorunum yok çok dikkat ederim aracı durdurur frenini çeker aracın tüm yükünü frende bırakır P ye alırım şanzımanda kalmasın yük diye ama yokuş aşağıya inerken frene basarsam hemen vites küçültüyor gaza bassamda vites büyütmede bir gecikme oluyor kendine gelene kadar 3-5 sn sonra kendine gelip düzgün çalışıyor. Herkezde aynı mı bu durum?

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Atsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edc ile ilgili hiçbir sorunum yok çok dikkat ederim aracı durdurur frenini çeker aracın tüm yükünü frende bırakır P ye alırım şanzımanda kalmasın yük diye ama yokuş aşağıya inerken frene basarsam hemen vites küçültüyor gaza bassamda vites büyütmede bir gecikme oluyor kendine gelene kadar 3-5 sn sonra kendine gelip düzgün çalışıyor. Herkezde aynı mı bu durum?
    Yokus aşağı inerken mümkün olan en üst devirde vites yukseltiyor. Normal bir durum bende de durum aynı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Beğeni Atsiz liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)