Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2. El Megane 2 Alınırmı ?

Aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

2. El Megane 2 Alınırmı ?

Herkeze Merhaba

2. El Dizel Megane 2 almayı düşünüyorum bütçem 40000 civarı , bu fiyat aralığındaki araçlar yaklaşık 200000 km yapmış olan araçlar oluyor.Satın alırken mutlak expertiz yaptıracağım ancak nelere dikkat etmem gerekiyor kronik sorunları nelerdir.
    2. seçeneğimde Benzinli Astra H kasa bu konudaki düşüncelerinizide alabilirmiyim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Uğur BAŞAR
    Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bu yaştaki araçlar için 200 bin km gayet normal , hatta bana göre düşük bile. Araç bakımlı ise motordan yana sıkıntı yaşamazsınız.Faz 1 alacaksanız bu bütçeyle dynamique'e ilaveten Tekno, executive ve sunroof ekli paketini alınız. Faz 2 alacaksanız en dolu paketini alabileceğinizi sanmıyorum.
    Megane 2 ler biraz değişik araçlardır , işi bilenlerin gördüklerini expertizler göremez ve bilemezler. Önce almak istediğiniz aracın önden ve içten birer resmini bize atarsınız expere daha emin gidersiniz.

Teşekkür / Beğen
    Teşekkür ederim.
    Araç denk gelince sizden görüş almak beni rahatlatır.

4. Teşekkür Uğur Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni Uğur liked this post
    2011FLUENCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bende h kasa düşünmüştüm donanım oldukça fazla. Yalnız LPG ile uyumu iyi değil diye şikayet çok çelik subab muhabbeti çok oluyor. Birde ben otomatik düşünüyordum yarım otm. Olduğu için bu dada sorun çıkıyormuş. Megane 2 ye gelecek olursak km ler oldukça yüksek bakımlı ve çoğu motor aksamı İn yenilenmiş olanını tercih edin. Sonra pişman olursunuz. Dizel için enjektör turbo vs derken çok masraf olur.

Teşekkür / Beğen

Alıntı 2011FLUENCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende h kasa düşünmüştüm donanım oldukça fazla. Yalnız LPG ile uyumu iyi değil diye şikayet çok çelik subab muhabbeti çok oluyor. Birde ben otomatik düşünüyordum yarım otm. Olduğu için bu dada sorun çıkıyormuş. Megane 2 ye gelecek olursak km ler oldukça yüksek bakımlı ve çoğu motor aksamı İn yenilenmiş olanını tercih edin. Sonra pişman olursunuz. Dizel için enjektör turbo vs derken çok masraf olur.
    Aslında tercihte hepimizin en temel soru işareti bu yada buralardaki arkadaşlarımın yaşadığı ikilem diyelim...
    Dizelin ekonomik tüketimine karşın maliyetli bakım giderleri , Lpg nin ekonomisine karşın kullanım dezavantajları.
    Değişime gelince örneğin Turbo değişim sonrası Focus larda uyumda gerçek bir sorun DCI motorda bu nasıl olur bilemiyorum sonuçta maliyetli parçalar Dizel Astrada seçeneklerim arasına girdi , lakin iş fiyatta düğümlenip kalıyor sonuçta bu paraya bu kadar henüz doğru araç denk gelmedi bakalım nasip.
    Teşekkürler yorumlarınız için yenilenmiş motor aksamı araçları değerlendirmiyordum dikkate alacağım.
    Konu Aytskal tarafından (1 gün önce Saat 11:00 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)