Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DDT4ALL Proğramı İle Gizli Özellik Açtım...

Teşekkür / Beğen

reno DDT4ALL Proğramı İle Gizli Özellik Açtım...

Merhaba ArkadaşLar. Herkese Kazasız Belasız Sürüşler. Genellikle açılan konu başlıklarını incelediğimizde Gizli Özelliklerin açılmasına yönelik olduğunu görüyoruz. Bende Youtube gezinirken Fluence ve Megane 3 araçlarda bulunan Gizli Özelliklerin OBD2 aparatı ve DDT4ALL isimli bir bilgisayar poğramı ile açıldığını gördüm. Bende Bluetooth'lu bir OBD2 aparatından temin ettim ve 2015 Model 1.2 Joy aracımda Gizli Özelliklerden Yol Bilgisayarı ve Otoban Konfor Sinyalini açtım. Asıl amacım Yokuş Kalkış Özelliğini açmaktı. Ancak OBD2 aparatı ile beyin araması yaptığımda Yokuş Kalkış Desteğini içeren beyini bulamıyor ya da bu beyin beyin benim aracımda gerçekten yok. Bunu bilemiyorum.

1. Aracımda Yokuş - Kalkış Sensörü olup olmadığını anlamanın bir yolu var mıdır?
    2. Bu durumun OBD2 Aparatı ile bir alakası var mıdır?
    2. Nevşehir İlinde ikamet eden ve kablolu OBD2 aparatı olan arkadaşımız var mı?
    3. Yine Nevşehir İlinde ikamet eden ve Gizli Özellik açtırmak isteyen arkadaşımız var mı? (Ücretsiz)

Arkadaşlarımızdan bazıları ''Böyle birşeye ne gerek vardı?'' diyebilirler. Kendilerince haklı olabilirler. Ancak bu özellikleri açmak için;

1. Para İstiyorlar.
    2. Bu özellikler açıldıktan sonra Akü bitmesi vb. bir durumda tekrar kapanıyor. Bu durumda haliyle eğer para verdiyseniz paranız çöp oluyor.
    Konu ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese Teşekkürler...

gülhan gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Aracınızda yokuş kalkış desteği var. Aynı araçtan ailemde de mevcut. Özel serviste can clip programıyla açtırmıştık. Ddt4all için bilmiyorum. Ücretli yapılıyor ama akü bitmesi durumunda tekrar kapanma durumu yok. Ayarlar Kaydedildiği için.

3. Teşekkür iemre_12 Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Teşekkür Ederim. Proğramdan kaynaklanıyor anladığım kadarıyla..

savas50tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Yol bilgisayari

Mrb ben nevsehirde kaliyorum yol bilgisayarimi acabilirmisin

Teşekkür / Beğen

Olur. Gelirsen Hallederiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler