Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 891011
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 104 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni clio 5 sahipleri

Teşekkür / Beğen

Alıntı sipartacus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hali bagaj havuzu aldim, urun geldi ve yerine koydum, olculer gayet iyi, malzeme gayet iyi, fiyat yuksek gelmesse tavsiye ederim.
    https://www.halibagajhavuzu.com/rena...-2020-sonrasi-
    Fiyatı fena değilmiş kaliteli kauçuk havuzlar zaten 100-120 lira arası değişiyor hem bu ses yalıtımına da yardım eder arka taraf sesleri için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Blue Clio V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili servisten kauçuk olarak aldım. Memnun kaldım. Bagaj zemini kirlenecek, hasar görecek derdi yok. Bagaj havuzu önemli gerçekten.
    Yetkili servis havuzu ne kadar acaba

Teşekkür / Beğen
    Alıntı expectopatronum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatı fena değilmiş kaliteli kauçuk havuzlar zaten 100-120 lira arası değişiyor hem bu ses yalıtımına da yardım eder arka taraf sesleri için

Kalın değil, ses yalıtımına faydası olur mu bilmem ama çok şık ve orjinal duruyor. Üst tarafı halı, alt tarafı plastik, iki katlı bir yapısı var, su geçirmez. Bagaj döşemesi ile aynı renkte, bilmeyen bagaj havuzu olduğunu pek anlamaz. İşin güzel yanı ürünü önce kendi poşetine, sonra kutuya, en son kutuyu da poşet ile sarıp gönderiyorlar, kargoda ne kirleniyor ne de katlanıp deforme oluyor. Daha önceki aracıma da almıştım, bu ürün favorim, memlekette böyle ürünleri üretenleri görmek çok iyi.
    Aracı alırken kauçuk paspas ile verdiler ama hem şaft tünelinin parçası yok hem de kenarları yüksek değil, onun için 4d paspasların çıkmasını bekliyorum. Birde kaliteli bir cam filmi yaptırdıkmı işlem tamamdır.
    Konu sipartacus tarafından (1 gün önce Saat 19:48 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen

106TL. Tam oturuyor bagaja. Havuzun üzerinde, CLIO yazısı kabartması da var. Güzel bir ürün.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)