Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni clio 5 sahipleri

Teşekkür / Beğen

Merhaba arkadaşlar, öncelikle covid-19 nedeniyle geçirdiğimiz bu zor zaman diliminde herkese sağlıklı günler dilerim.

Ben de bugün teslim aldığım aracımla aranıza katıldım. Aracım 130bg icon mercan turuncu. ilave olarak, sürüş destek paketi, 9.3' ekran ve navigasyon, 360 kamera, eller serbest park paketi, kablosuz şarj, turuncu iç kişiselleştirme, 17' jant, yedek lastik gibi opsiyonlar var. Zaman içerisinde kullandıkça tecrübelerimi paylaşırım.

start&stop konusunda yaşadığınız sorunların en kısa sürede düzelmesini dilerim.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı cem albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle covid-19 nedeniyle geçirdiğimiz bu zor zaman diliminde herkese sağlıklı günler dilerim.

Ben de bugün teslim aldığım aracımla aranıza katıldım. Aracım 130bg icon mercan turuncu. ilave olarak, sürüş destek paketi, 9.3' ekran ve navigasyon, 360 kamera, eller serbest park paketi, kablosuz şarj, turuncu iç kişiselleştirme, 17' jant, yedek lastik gibi opsiyonlar var. Zaman içerisinde kullandıkça tecrübelerimi paylaşırım.

start&stop konusunda yaşadığınız sorunların en kısa sürede düzelmesini dilerim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Özel değilse eğer bu kadar donanımlı bir aracı kaça aldınız?

Teşekkür / Beğen
    Araçlarını alanlara hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullansınlar

s&s olayının akü şarjı toparladıktan sonra geçeceğini düşünüyorum bende bazı araçlar kendine gelmiş bu sebepten

Teşekkür / Beğen
    Teşekkür ederim. 175bin tlye geldi. Ikiyil garanti uzatma, trafik ve kasko sigortaları dahil.

5. Beğeni sipartacus liked this post

Teşekkür / Beğen

Yeni clio 5 sahipleri

Alıntı can26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçlarını alanlara hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullansınlar

s&s olayının akü şarjı toparladıktan sonra geçeceğini düşünüyorum bende bazı araçlar kendine gelmiş bu sebepten
    Bugün başıma gelen olayla örtüşüyor iki haftadır sosyal izolasyon uyguluyordum kendime araba da yatıyor haliyle. Araba ile gezeyim hiçbir yere uğramadan geri döneyim diye çıktım yola batarya koruması aktif diye yolun %80 inde ss çalıştırmadı araç ki sadece radyo çalışıyordu. Zannedersem bekleyince çabuk boşalıyor aküsü bu yeni clioların

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür / Beğen
    Alıntı expectopatronum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün başıma gelen olayla örtüşüyor iki haftadır sosyal izolasyon uyguluyordum kendime araba da yatıyor haliyle. Araba ile gezeyim hiçbir yere uğramadan geri döneyim diye çıktım yola batarya koruması aktif diye yolun %80 inde ss çalıştırmadı araç ki sadece radyo çalışıyordu. Zannedersem bekleyince çabuk boşalıyor aküsü bu yeni clioların

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende de aynı durum oldu hocam aldım alalı hiç sorun yaşamadım fakat dışarıya çıkmadığımızdan bu ara bu sorunu gözlemledim sanırım bu durum ya kendi kendine şarj olacak yada ilerleyen süreçte bir servis aksiyonu olacak

Teşekkür / Beğen
    Merhaba arkadaşlar, 1.3 R.S. Line demir mavisi ile aranıza katıldım. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı Blue Clio V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, 1.3 R.S. Line demir mavisi ile aranıza katıldım. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Hayırlı olsun,kazasız belasız güzel günlerde

Teşekkür / Beğen
    Teşekkür ederim. Size ve herkese kazasız belasız sürüşler dilerim tekrardan. Sevdim arabayı. Marka verebiliyorsak, daha önce ki aracımla karşılaştırma yapacağım ancak forum kurallarına hakim değilim.

Teşekkür / Beğen

Alıntı Blue Clio V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Size ve herkese kazasız belasız sürüşler dilerim tekrardan. Sevdim arabayı. Marka verebiliyorsak, daha önce ki aracımla karşılaştırma yapacağım ancak forum kurallarına hakim değilim.
    Hiç kullanmadan hatta canlı görmeden sipariş verdim fakat gerçekten beğendim, beklediğimden iyi çıktı, şimdilik sadece s&s çalışmıyor, sanırım 1-2aya yazılımla vs düzeltirler, hatta garantisini uzatmayı bile düşünüyorum +2yıl garanti(5yıl 100bin km) için 1600lira fiyat verilmişti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)