Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 6789
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 86 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni clio 5 sahipleri

Teşekkür / Beğen

dün renault türkiyeden aramışlar,bayide beni arayıp iletişime geçti aracın arıza kaydı fotoğraflarını çekip merkeze yollamışlar, güncelleme ile düzeleceğini düşünüyorlar ama güncellemenin ne zaman geleceği konusundan bilgi yok.renault fabrikaları kapatmaya başladı zaten korona falan derken bizim bu iş 3-5 ayı bulmaz umarım

Teşekkür / Beğen
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle covid-19 nedeniyle geçirdiğimiz bu zor zaman diliminde herkese sağlıklı günler dilerim.

Ben de bugün teslim aldığım aracımla aranıza katıldım. Aracım 130bg icon mercan turuncu. ilave olarak, sürüş destek paketi, 9.3' ekran ve navigasyon, 360 kamera, eller serbest park paketi, kablosuz şarj, turuncu iç kişiselleştirme, 17' jant, yedek lastik gibi opsiyonlar var. Zaman içerisinde kullandıkça tecrübelerimi paylaşırım.

start&stop konusunda yaşadığınız sorunların en kısa sürede düzelmesini dilerim.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı cem albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle covid-19 nedeniyle geçirdiğimiz bu zor zaman diliminde herkese sağlıklı günler dilerim.

Ben de bugün teslim aldığım aracımla aranıza katıldım. Aracım 130bg icon mercan turuncu. ilave olarak, sürüş destek paketi, 9.3' ekran ve navigasyon, 360 kamera, eller serbest park paketi, kablosuz şarj, turuncu iç kişiselleştirme, 17' jant, yedek lastik gibi opsiyonlar var. Zaman içerisinde kullandıkça tecrübelerimi paylaşırım.

start&stop konusunda yaşadığınız sorunların en kısa sürede düzelmesini dilerim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Özel değilse eğer bu kadar donanımlı bir aracı kaça aldınız?

Teşekkür / Beğen
    Araçlarını alanlara hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullansınlar

s&s olayının akü şarjı toparladıktan sonra geçeceğini düşünüyorum bende bazı araçlar kendine gelmiş bu sebepten

Teşekkür / Beğen
    Teşekkür ederim. 175bin tlye geldi. Ikiyil garanti uzatma, trafik ve kasko sigortaları dahil.

6. Beğeni sipartacus liked this post

Teşekkür / Beğen

Yeni clio 5 sahipleri

Alıntı can26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçlarını alanlara hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullansınlar

s&s olayının akü şarjı toparladıktan sonra geçeceğini düşünüyorum bende bazı araçlar kendine gelmiş bu sebepten
    Bugün başıma gelen olayla örtüşüyor iki haftadır sosyal izolasyon uyguluyordum kendime araba da yatıyor haliyle. Araba ile gezeyim hiçbir yere uğramadan geri döneyim diye çıktım yola batarya koruması aktif diye yolun %80 inde ss çalıştırmadı araç ki sadece radyo çalışıyordu. Zannedersem bekleyince çabuk boşalıyor aküsü bu yeni clioların

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 2 misafir)

1. omb