Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1. Vitese zor geciyor. 1.6 rxt

Teşekkür / Beğen

1. Vitese zor geciyor. 1.6 rxt

Merhaba. 1.6 rxt 2000 model aracim 1. Vitese zor geciyor kontak kapaliyken pamuk gibi ama calisirken zor geciyor bir kere gectimi hep geciyor ama debriyaja bas cek yapinca yine zor geciyor. Kirmizi isikta bazen geciremiyorum arkadan kornalar basliyo ötmeye. Sicak soguk fark etmiyor. Birde geriye gecerken cartliyor önce 2 ye falan alip oyle takiyorum ozaman olmuyor. Saçma bir durum bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi

Teşekkür / Beğen
    Senkromeçi kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

Teşekkür / Beğen
    Bugun bir ustayla telefonda gorustum bana genel olarak hepsinde oldugunu soyledi bircok clioda var dedi. Forumlari falanda okudum googleden clio 3 kullanicilari bile bu konudan sikayetcilermis. Şasirdim dogrusu

Teşekkür / Beğen
    O kronik olan vaka araba hareket halinde iken zor geçmesidir. Renault arabaları gerçekten 2 den 1 e alırken zorlar. Bence kronik olan budur. Bende de clio var ve sizin anlattığınız gibi bir sıkıntı yapmıyor. Farklı sorun olabilir. Dediğim gibi senkromeç aklıma gelen.

Teşekkür / Beğen
    Şanziman yagini kontrol ettiricem bakalim araci yeni aldim 1 ay oldu yag kacagi vardi bildigim kadariyla belki iyice azalmistir.

_MuRaD_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Dogan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şanziman yagini kontrol ettiricem bakalim araci yeni aldim 1 ay oldu yag kacagi vardi bildigim kadariyla belki iyice azalmistir.
    Sık olmamakla birlikte arada bende de oluyor. Sonuç ne oldu ? Paylaşabilir misin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)