Vedalaşma

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2 senedir kullandığım clio 3 aracımla vedalaştık.. Ilk aracım olduğu ,acemiliği bu araçla attığım ve forumda paylaştığım bakımları boyamaları eklemeleri işçilikleri bu arabayla yaptığım için bende yeri ayrıydı derin bir bağ oluşmuştu aramızda. Alan kişinin eline anahtarı verip basıp gittiğinde gözlerim yaşardı öyle diyeyim hani derler ya ilkler unutulmaz :) Satma nedenim ise araç kaynaklı herhangi bir sıkıntıdan değil ailede kişi sayısı arttığı için sığamıyorduk.. Forumda paylaştığım konuları yazdığım yorumları profilimi silmeyeceğim kalsın burda faydalanan birileri illa ki olur... Bu forumu cidden seviyordum cevapsız kalan sorum olmadı hiç bundan sonra da haftada 2 kez kontrol edeceğim sorularınızı cevaplamak için elimden geldiğince. Iyi forumlar :)

SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Alana da satana da hayırlı olsun .
Ailemizde kaldığınız için mutlu oldum farklı araçlar hatta farklı markalar da olsa burada yardımlaşmak güzeldir

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlısı olsun, aracımı sattım bundan sonra forumla işim olmaz diyenlerden olmadığın için teşekkür ederim... :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim hayrını gör
bende herşeyi nerdeyse burda öğrendim çok yazım vardır burda emeği geçen herkese teşekkürler

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim abilerim sağolun :)

SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi