Navigasyon ve saat sorunsali

emrllharsln

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar reno genel mudurlukle konuyu konustum cihazin sase no sorgusu ve aracin fabrika cikis tarihi sorgusunda media nav evo oldugunu soylediler. Surumu yukseltilemiyorsa daha onceki sahipleri cihazi brick edip media nav v1 surumu flashlamis olabileceklerini soykediler. Ben araci aldigimda icinde 1.xx surumu vardi ben onu 4.1 e kadar yukseltmistim sonrasi olmadigi ve navigasyon ile saati calismadigi icin onlara ulastim napabilirim diye. Sonuc olarak cihazim artik çöp olmus navigasyon ve guncelleme verisi alamaz herhangi bir yetkili servise gotursenizde cihaza bisi yapamazlar dediler. Bende belki anten degisikligi ile navigasyon duzelir diye yeni gps anteni aldim ancak yinede duzelme olmadi. Yardim ve onerilere acigim
Altada cihazin fotilarini yukledim.

emrllharsln

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefonum eski oldugu icin onunda navigasyinu problemli yeni bir telefon almakta zorlanacagim icin bunu halletmem gerek. Bu cihazi adam etmem gerek

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis sana yanlış bilgi vermiş.cihazın arkasındaki etikette görüldüğü gibi media nav.üretim tarihi bile 2013.sağda zaten yazılım sürümüde 1 diye yazıyor.evolar 2015 te üretilmeye başladı.tekrar soruyorsun diye yazıyorum.senin cihazın kesinlikle media nav evo değil.işe bunu kabullenerek başla.evo cihaz brick yapılarak yazılım sürümü 1 e düşürülemez.aracın eski sahibi evo olan cihazı ya arızadan yada başka amaçla media nav ile değiştirmiştir.

emrllharsln

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hah iste bana boyle kesin bilgiyle gel abim sagolasin peki bunun navigasyonu icin ben ne yapabilirim