Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane 4 sedane 1.6 joy benzin/lpg 2016 enjeksiyonu, esc yi kontrol ettirin arızası

Teşekkür / Beğen

Post Megane 4 sedane 1.6 joy benzin/lpg 2016 enjeksiyonu, esc yi kontrol ettirin arızası

Bu sene Şubat aylarında 2016 model aracımda sabah erken saatlerde motor soğuk iken devirde dalgalanma ve enjeksiyonu kontrol ettirin, esc kontrol ettirin şeklinde arıza almaya başladım. Her ne kadar havalar düzeldi ve ekrandaki arıza kaybolduysa da araç devrindeki dalgalanma halen geçmedi. şikayetvar sitesinde aynı durumdan muzdarip arkadaşlar olduğunu gördüm (https://www.sikayetvar.com/renault/r...arizasi-sorunu). Farklı bir İnternet adresinde yazılım güncellenmesi gerektiği, güncelleme sunucu dalgalanma ve ekran arızası olayının ortadan kalktığı söyleniyor. ( adresini bulamadım ). Ankara da daha öncede servis bakımını yaptırdığım renault servisi güncelleme işlemini 300 tl ye yapılabileceği fakat garanti veremeyeceklerini öğrendim. Aynı problemi yaşayan ve sorunu halledebilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Kolay gelsin ...

Teşekkür / Beğen

Hocam merhaba aynı sorun bende de mevcut çözebildiniz mi ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)