Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bijon Numarası

Teşekkür / Beğen

Bijon Numarası

Merhaba

2020 Sedan aracım için bijon anahtarı alacağım. 4 luler çok yer kaplıyor tekli almak istiyorum kaç numara almam lazım araç henüz teslim edilmediği için sormak istedim. 17 19 21 23 diye boyutlardan hangisi bizim araçlara uyar teşekkürler.

Teşekkür / Beğen
    bu forumda bilgi almak neden bu kadar zor acaba bir iki konu dışında hiç hareket yok neredeyse Türkiye'nin en çok satılan otomobili oysa..

Teşekkür / Beğen
    arabayla stepne yanında gelenin dışında ben artı gibi olan 4 lülerden aldım . Sağlam ve dayanıklı ayrıca üzerine ayakla bastırmak falan da kolay oluyor.

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bilen olsa yazardı bence.Ben şahsen bilmiyorum.Çoğumuz ya lastik tamir kiti kullanıyor, ya da lastikçiye gidiyoruz.Araçlarını stepne ile alanlarda da zaten bijon anahtarı birlikte geldiğinden kimse ölçmüyordur. Mevcut bir megane4 'ten ölçülebilir ya da lastikçiden yardım alınabilir.

Teşekkür / Beğen

Alıntı skull67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu forumda bilgi almak neden bu kadar zor acaba bir iki konu dışında hiç hareket yok neredeyse Türkiye'nin en çok satılan otomobili oysa..
    teşekkür ederim yer tasarrufu olması için tekli almayı düşünüyorum bende, stepne opsiyonu ekletmediğim için bende hiç anahtar olmayacak araç da eylül son haftası teslim edilecek o yüzden kendim tespit edemedim. araç gelmeden gerekli parçaları da temin etmek istediğim için buradan sordum

6. Teşekkür Befe Mesaja Teşekkür Etti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)