Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eller serbest açma kapama yardim!!!

kemalu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Eller serbest açma kapama yardim!!!

Merhaba, daha önce araçtan uzaklaşınca aynalar kapanıyor kapılar kitleniyor, yaklaşınca aynalar açılıyordu, eğer tekrar araçtan uzaklaşırsam yine aynı şekilde aynalar kapanıyordu. (defalarca yaklaş uzaklaş açılıp kapanıyordu) şimdi uzaklaşınca aynalar kapanıyor kapılar kitleniyor, yaklaşınca açılıyor ama tekrar uzaklaşınca aynalar kapanmıyor. Kapıları açıp kapamam gerekiyor. Ddt4all ile bir sıkıntı yok ama bi ara telefondan pyclip ve ecu tweaker programlarını denemiştim sanırım onunla birşeyler ters gitti, onda uzman modu yok ve tam olarak ddt4all gibi değil, birden fazla ayar tek bir yazmayla devreye giriyor. sanırım bende de öyle bir hata oluştu. Neticede hangi ayarı değiştirdim bilmiyorum. Mümkünse doorlock, mirror ile yada alakalı başka bir ayarla ilgili sizin aracınızdaki parametreleri yollayabilir misiniz. Teşekkürler

2. Beğeni baristellibayraktar liked this post

Teşekkür / Beğen
    Üstadım ben 1 yıl oldu arabayı alalı. Bende de hep aynı dediğiniz gibi. Ama sizde daha önce kapıya veya bagaja müdahale edilmediği halde sürekli açılıp kapanıyor olması ilginç.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı asill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadım ben 1 yıl oldu arabayı alalı. Bende de hep aynı dediğiniz gibi. Ama sizde daha önce kapıya veya bagaja müdahale edilmediği halde sürekli açılıp kapanıyor olması ilginç.
    Öyle olduğunu çok iyi biliyorum çünkü yazın sıcağa maruz kalmasın diye branda örtüyordum, kart cebimde öne geçiyorum araç kitleniyor aynalar kapanıyor, yana yada arkaya geçip o bölgeleri bağlarken aynalar tekrar açılıyor, yine öne geçince tekrar kapanıyor, tekrar yana geçince yine açılıyordu hatta bazen branda işini halletmek için anahtarı uzak bir yere koyuyordum ki aynalar açıp kapanmasın..

Teşekkür / Beğen
    Üstadım çözüm bulabilirsen haberleşelim.

Teşekkür / Beğen
    Üstadım merhaba. Bugün servisteki bir arkadaşa sordum. Arabadan uzaklaşınca kapılar kilitlenip aynalar kapamıyormuş. Tekrar yaklaşınca kapılar ve aynalar açılıyormuş. Hiç bir müdehale etmeden uzaklasilirsa aynalar kapanmıyormuş. Aynaların kapanıp kapıların kilitlenebilmesi için kapi kolunun içine eli sokup çıkarıp ondan sonra uzaklasilacakmis o şekilde tekrar kapılar kilitlenip aynalar kapaniyormus. Bende denedim o şekilde oluyor. Demekki siz çadır çekerken kapıya istemeden dokunduğunuz için oluyormuş diye tahmin ediyorum.

Teşekkür / Beğen
    Üstadım merhaba. Bugün servisteki bir arkadaşa sordum. Arabadan uzaklaşınca kapılar kilitlenip aynalar kapamıyormuş. Tekrar yaklaşınca kapılar ve aynalar açılıyormuş. Hiç bir müdehale etmeden uzaklasilirsa aynalar kapanmıyormuş. Aynaların kapanıp kapıların kilitlenebilmesi için kapi kolunun içine eli sokup çıkarıp ondan sonra uzaklasilacakmis o şekilde tekrar kapılar kilitlenip aynalar kapaniyormus. Bende denedim o şekilde oluyor. Demekki siz çadır çekerken kapıya istemeden dokunduğunuz için oluyormuş diye tahmin ediyorum.
    Olabilir. Fırsat bulunca inceleyeceğim

Teşekkür / Beğen

Benim arabada da aynen bu şekilde çalışıyor GT Line için de bu şekilde.
    2016 Megane IV GT-Line 1.6dCi 130bg

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)