2021 Sohbet Muhabbet

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yeni Senenin ilk iş gününden bütün dostlara Gün Aysın... 😊

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Tünaydın abi , hayırlı işlerin olsun inşallah. Tüm RFC ailesine iyi bir yıl diliyorum. :eyv

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hayırlı işler bereketli kazançlar arkadaşlar

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
Merhaba işiniz rast gelsin.

condor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araniyor

Slm arkadaşlar rfc yeni üye oldum üyelere selamlar saygilar dilerim ben 52 yaşinda izmir li bir arkadaşinizim yaklaşik 12yildir reno kullanicisiyim son 2 senedir istanbul da ikame ediyorum bundan önce muğlanin fethiye ilçesinde yaşiyordum o dönemde fethiye reno teknolpji özel serviste aracimin bakimlarini yaptiriyordum çokta ememnundum 2 yildir ist.b. çekmecede yaşiyorum silivrtide yada haramidere sanayii sitesinde iki tamirciye gittim arabamin bakimlarini bu iki yerde yaptirdim ama paraya endexli bir yapilari var uzatmayim bana güvenilir reno tamircisi reno arabadan anlayan bu işin duayeni bir tamirci ariyorum bana yardimci olursaniz size minnettar kalirim tekrar herkeze selam olsun

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Slm arkadaşlar rfc yeni üye oldum üyelere selamlar saygilar dilerim ben 52 yaşinda izmir li bir arkadaşinizim yaklaşik 12yildir reno kullanicisiyim son 2 senedir istanbul da ikame ediyorum bundan önce muğlanin fethiye ilçesinde yaşiyordum o dönemde fethiye reno teknolpji özel serviste aracimin bakimlarini yaptiriyordum çokta ememnundum 2 yildir ist.b. çekmecede yaşiyorum silivrtide yada haramidere sanayii sitesinde iki tamirciye gittim arabamin bakimlarini bu iki yerde yaptirdim ama paraya endexli bir yapilari var uzatmayim bana güvenilir reno tamircisi reno arabadan anlayan bu işin duayeni bir tamirci ariyorum bana yardimci olursaniz size minnettar kalirim tekrar herkeze selam olsun
Merhaba, aramıza hoşgeldiniz.
Küçük yerlerde iyi usta bulmak gerçekten çok zor, bende 5 sene önce İstanbul'dan Didim'e taşındım kaç kere usta değiştirdim ama sonunda buldum sanırım, sizin de bulmanız dileğim ile iyi günler...

Vtee

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2

Merhabalar aranıza yeni katıldım bir sorum olucaktı megane 2 faz 2 aracımda parkların sigorta kutusunda ki soketi hangisi olduğunu bilen varmıdır acaba

Mhmtkrtlc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamin aleyküm . Arkadaslar Renault Megane 4 2016 icon model arabama küçük rütüşlar yapmak istiyorum . Mesela amartisörleri değiştirmek istiyorum . Orijinalinden biraz daha yere yakın olsun istiyorum . Ve bir de gizli özellikler açtırmak istiyorum . Temmuzun 27 sinde İstanbul sultan beyliye gelmeyi düşünüyorum . Bana yardımcı olabilecek bir yer var mı bu sorunlar için

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
İyi bayramlar arkadaşlar... :)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese iyi bayramlar dilerim.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi